Scena Kameralna

Based on 3 reviews

Choć trudno w to uwierzyć Scena Kameralna ma 30 lat! Czym różni się od innych teatrów? Na pewno sceną, która jest amfiteatralna, osadzona niżej niż widownia, i pomiędzy nią. Każdy kto zobaczy to miejsce, zastanawia się czy dobrze trafił. Scena ... Categories: Entertainment and Arts  Theatres 
ul. Warszawska 2
40-006 Katowice
32-2588967
www.teatrslaski.art.pl

Price range: 

Reviews

 • Natalia
  340
  7 years, 4 months ago

  Bóg mordu Yasminy Rezy jest ciekawą propozycją na wieczór w teatrze. Z pozoru proste przedstawienie zmienia się w historie ludzi, którzy ukrywają swoje prawdziwe oblicze przed innymi. Scena Kameralna ma ciekawą budowę. Rząd zerowy znajduje się na scenie. Miałam przyjemność tam zasiadać. Niestety w niektórych momentach musiałam zachować niezwykłą czujność. Gdy aktorzy chodzili chowałam nogi pod krzesło, żeby się nie przewrócili lub kiedy rzucali kwiatami z wazonu można było zostać trafionym tulipanem. Spektakl jest na zmianę zabawny i poważny ale ogląda się go przyjemnie.

 • Daria Zając
  160
  7 years, 4 months ago

  Z pewnością Scena Kameralna zbliża do siebie zarówno widzów jak i aktorów. To niepowtarzalne miejsce niesie ze sobą pewną tajemnicę. Na ile aktor może "komunikować się" z publicznością? Tutaj nie ma barier. Wystąpiło już tutaj mnóstwo wspaniałych aktorów, którzy są wyznacznikami wysokiego poziomu ze względu artystycznego. Dyrektorem artystycznym jest Tadeusz Bradecki. Warto się wybrać, by poczuć ten klimat.

 • Natalia
  340
  7 years, 5 months ago

  Choć trudno w to uwierzyć Scena Kameralna ma 30 lat!
  Czym różni się od innych teatrów? Na pewno sceną, która jest amfiteatralna, osadzona niżej niż widownia, i pomiędzy nią. Każdy kto zobaczy to miejsce, zastanawia się czy dobrze trafił. Scena jest na prawdę kameralna. Posiada 88 miejsc a widz ma aktora na wyciągnięcie ręki i to dosłownie. Miejsca z rzędu "0" znajdują się na scenie. Kameralna nie posiada kurtyny, mieści tylko kilku aktorów, scena nie posiada zapadni ani nie jest obrotowa. Mimo to można doświadczyć na niej niezwykłych doznań.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet