Scena Gugalander

Based on 5 reviews

Gugalander mieści się na ulicy Jagiellońskiej, blisko Wydziału Filologicznego i Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego. Jest kawiarnią, klubem i dyskoteką w jednym. W klubie organizowane są koncerty, projekcje filmowe, spektakle teatralne, imprezy, na których można potańczyć. W soboty ... Categories: Clubs  Night Life 
ul. Jagiellońska 17A
40-032 Katowice
32 253 98 83
http://www.gugalander.art.pl

Reviews

 • Madeleine "Mania"
  25
  7 years, 3 months ago

  Podepnę się pod Przemkową recenzję. Również miałam okazje uczestniczyć 26 maja w wydarzeniu ,, Nowa Muza Filologii"
  W wydarzeniu uczestniczyło sporo osób jednak miejsca nie zabrakło dla nikogo.
  Obsunięcie czasowy było konkretne..co przełożyło się na póżniejsze występy poszczególnych zespołów.
  Świetnie spędziłam czas w gronie znajomych zarówno uczestnicząc bezpośrednio w występach artystów jak i gawędząc w ogródku przed klubem.

 • Przemek Sadowski
  20
  7 years, 3 months ago

  26 maja w Scenie Gugalander miało miejsce ciekawe wydarzenie muzyczne, które nosiło nazwę "Nowa Muza Filologii". Było to dwudniowe wydarzenie odbywające się 26 maja w Scenie Gugalander i 27 maja w chorzowskiej Tawernie Stary Port. Organizacją całego przedsięwzięcia zajęli się studenci Filologii Uniwersytetu Śląskiego. Studenci chcieli udowodnić, że nową muzą filologii nie jest proza czy dramat a po prostu muzyka. Stąd koncert aż czterech zespołów. Pierwszym na scenie był zespół Colt Headed Dog grający blues-rock. Po nich pojawili się Tatapali, a następnie zespół pochodzący z Siemianowic Śląskich - London Type Smog, grający muzykę alternatywną, trochę zbliżoną do Myslovitz. Jako ostatni na scenie pojawił się zespół Pan Stian. Wydarzenie udane, choć były lekkie obsunięcia czasowe. I ludzi z godziny na godzinę mniej, ale to i tak nie demotywowało występujących zespołów.

 • "Agness"
  300
  7 years, 4 months ago

  W Guga miałam okazję być tylko raz, ale to wystarczyło by odnieść bardzo pozytywne wrażenie na temat tego lokalu. Muzyka zdecydowanie na plus, bardzo różnorodna, przez co nie nudziła się szybko. Lokal nie jest duży, ale wg mnie wystarczający żeby się dobrze bawić. Na pewno zajrzę tam jeszcze nie raz.

 • Karolina "Karotka" Kapłanowska
  90
  7 years, 4 months ago

  Gugalander to nie tylko miejsce na piwo. To również wylęgarnia ciekawych inicjatyw i wydarzeń. Byłam tam swego czasu na pokazie filmów dokumentalnych i było fenomenalnie. A co weekend jest miejscem tanecznych szaleństw, przy różnistych rodzajach muzycznych. Jakość zależy od DJ, którzy niestety mają tam naprawdę różne poziomy umiejętności zabawiania gości.

 • Agata "melinee" Dyduch
  695
  7 years, 6 months ago

  Gugalander mieści się na ulicy Jagiellońskiej, blisko Wydziału Filologicznego i Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego. Jest kawiarnią, klubem i dyskoteką w jednym.
  W klubie organizowane są koncerty, projekcje filmowe, spektakle teatralne, imprezy, na których można potańczyć. W soboty na parkiecie królują lata 70. Można się naprawdę wyszaleć! Raz w miesiącu - muzyka na żywo!
  Gugalander, przez studentów zwany po prostu Guga, jest miejscem bardzo fajnym, ale niezbyt dużym, dlatego jeśli chcemy mieć pewność, że na imprezie będziemy mogli usiąść choć na chwilę, najlepiej zarezerwować stolik. Klub można wynająć w całości, by zorganizować tam np. urodziny.
  Jedynym minusem jest brak szatni, która na pewno bardzo by się przydała.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet