Ryłko

Based on 8 reviews

Może drogie, może lekko snobistyczne (bo jednak buty za 400 złotych to już nie lada wydatek), ale za to są to buty na długie, długie lata. Praktycznie niezniszczalne, a nawet jeśli coś się im przydarzy, istnieje możliwość reklamacji. Jeśli idzie ... Categories: Shoes  Stores 
Pawia 5
Kraków
012 / 628 71 99

Price range: 

Reviews

 • Katarzyna "iamkath" Wroniak
  45
  6 years, 7 months ago

  Buty wytrzymałe, dobre jakościowe i ... na tym kończą się zalety Ryłko. Modele obuwia są klasyczne, ale też niemodne i ciężko wyglądające na nogach. Marka kojarzy mi się jedynie z propozycjami dla dojrzałych kobiet, które potrzebują wygodnych czółenek czy kozaków do pracy. Podsumowując wieje nudą, ale trzeba zaznaczyć, że jakościowo biją na głowę inne marki.

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 8 months ago

  Nie wiem jak będzie z jakością Ryłka na dłuższą metę odkąd przenieśli swoje fabryki do Chin, może nic na tym nie straci, ale na pewno firma straciła w moich oczach, bo zamiast made in Poland znów będzie made in China. Poza tym, obuwie z Ryłka jakkolwiek wytrzymałe nie jest w moim guście, ciężko tam znaleźć coś co kompletnie zwala z nóg, modele średnio modne i zgrabne. Nie jest to mój pierwszy wybór jeżeli chodzi o sklepy obuwnicze.

 • Magda "mgawlik" Gawlik
  185
  6 years, 8 months ago

  Sklep ten oferuje buty bardzo dobrej jakości. W prawdzie ceny są wysokie, ale na prawdę warto zainwestować, bo buty będą nam służyć przez lata. Warto podkreślić to, że sklep od jakiegoś czasu odstąpił od standardowych fasonów butów i teraz oferuje tez kolekcje niestandardowe i modniejsze.

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 8 months ago

  Ryłko to sklep obuwniczy oferujący buty najwyższej jakości. Pomimo wysokich cen warto udać się tu na zakupy! Klasyczne fasony, nie tylko na jeden sezon, solidnie wykonane. Ponadto zawsze miła, chętna do pomocy obsługa oraz wiele promocji.

 • Aleksandra L.
  35
  7 years, 3 months ago

  Ryłko to sklep obuwniczy oferujący towar pierwszej jakości. Pomimo, iż ceny są stosunkowo wysokie, warto zaoszczędzić kilkaset złotych i zainwestować w obuwie, które nie będzie wyłącznie na jeden sezon.

  Są tutaj wyłącznie skórzane butki, zazwyczaj o klasycznych i prostych fasonach. Czasami jednak znajdą się też perełki.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  M. "Magda" H. Wśród tych klasycznych fasonów na wyróżnienie zasługuje seria "Relaks", która posiada w swej kolekcji specjalne modele butów dopasowane do anatomicznego kształtu stopy.
 • "mała_czarna"
  25
  7 years, 4 months ago

  Sklep, w którym ceny butów sięgają nawet kilkuset złotych. Co ważne jednak Ryłko - to gwarancja wysokiej jakości. Buty kupione w tym sklepie będą nam służyć przez długi czas.
  Obsługa sklepu w Krakowskiej jest dużym atutem tego miejsca. Pomogą znaleźć rozmiar, doradzą fason. Jednym słowem idealne miejsca, dla każdego kto szuka dobrych jakościowo butów, które dzięki klasycznemu fasonowi będą mu służyć przez wiele sezonów.

 • Monika "mag" Grobelny
  85
  7 years, 6 months ago

  sklepy oferują sezonowe zniżki na obuwie. Odwiedzając stronę internetową Ryłko można znaleźć dodatkowe zniżki, które można wydrukować i przynieść ze sobą do sklepu. Niektóre procentowe zniżki sięgają do 40%!

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Em Gie Te zniżki są bardzo dobre bo bez nich uważam, że jest tam za drogo. Jakoś nieadekwatna do ceny
 • Agnieszka "Kangurek" W
  125
  7 years, 8 months ago

  Może drogie, może lekko snobistyczne (bo jednak buty za 400 złotych to już nie lada wydatek), ale za to są to buty na długie, długie lata. Praktycznie niezniszczalne, a nawet jeśli coś się im przydarzy, istnieje możliwość reklamacji.
  Jeśli idzie o sam sklep w Galerii Krakowskiej, to bardzo polecam ze względu na obsługę - bardzo profesjonalna, doradzi odnośnie pielęgnacji oraz pomoże w wyborze fasonu.

  Słowem, polecam wszystkim, którzy potrzebują solidnych butów o klasycznym fasonie nie wychodzącym z mody ;)

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "Cinnamon" To prawda, buty Ryłko służą przez długi czas. Nie zgodzę się natomiast, że są aż tak bardzo kosztowne. Ceny butów z linii klasycznej nie sięgają aż 400 złotych (no chyba, że mowa o zimowych kozakach). Istnieje natomiast linia Estima - ta z kolei jest linią eksluzywną i tutaj ceny mogą wynosić nawet 350 złotych za czółenko. Niemniej jednak wydatek opłaca się, bo ceny są adekwatne do jakości obuwia...

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet