Rondo Sztuki

Based on 5 reviews

Rondo Muzyki, Literatury, Dzieł Plastycznych,... Mało jest na świecie rzeczy, których Rondo Sztuki nie widziało i twórców, których nie ugościło. Miejsce to od lat zajmuje czołową pozycję pośród lokali zajmujących się propagowaniem kultury w Katowicach. Rondo- zwane Okiem Miasta, ma ... Categories: Art Galleries  Entertainment and Arts 
Rondo im. Gen. Jerzego Ziętka 1
40-121 Katowice
32 720 11 32
http://www.rondosztuki.pl/

Price range: 

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 7 months ago

  If you are willing to buy real estate, you would have to receive the business loans. Furthermore, my mother all the time utilizes a small business loan, which occurs to be really reliable.

 • Daria Zając
  160
  7 years, 4 months ago

  Wernisaż w ramach obchodów 10lecia powstania ASP w Katowicach miał miejsce 15.04. Rozpoczął się o godz. 17:00. Bardzo ciekawa wystawa prac Ferdynanda Szypuły przyciągnęła zainteresowane osoby. W pracach można było zauważyć zamiłowanie Szypuły do przedmiotów znajdujących się obok ludzi. To niezwykłe spojrzenie na sztukę. Głównym motywem prac była przestrzeń, którą artysta ukazuje w nietypowy sposób.

 • "Agness"
  300
  7 years, 5 months ago

  Rondo Sztuki to jedno z najważniejszych i jednocześnie najciekawszych miejsc w Katowicach. W jednym miejscu można obejrzeć dzieła najwspanialszych artystów. Kolejne wystawy przyciągają coraz większe rzesze fanów sztuki. Różnorodność wystaw sprawia, że każdy znajdzie coś, co go zainteresuje. To niezwykłe miejsce przyczynia się do szerzenia kultury i sztuki nie tylko w Katowicach, ale na całym Śląsku.

  Useful (1) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Przemek Sadowski bardzo lubię to miejsce i często bywam! polecam!
 • Natalia
  340
  7 years, 5 months ago

  Niedawna wystawa dzieł Henryka Tomaszewskiego była nie lada gratką dla fanów plakatu. Można było zobaczyć dzieła, które stworzył jeden z największych artystów plakatu w dziejach tej dyscypliny sztuki. Niektóre plakaty są starsze od naszych rodziców. Wiele z nich zdobyło nagrody na międzynarodowych konkursach. Wystawa była niesamowicie barwna i bogata. Wstęp był darmowy. Polecam jeśli jeszcze będzie możliwość zobaczenia.

 • Aneta Władarz
  125
  7 years, 5 months ago

  Rondo Muzyki, Literatury, Dzieł Plastycznych,... Mało jest na świecie rzeczy, których Rondo Sztuki nie widziało i twórców, których nie ugościło. Miejsce to od lat zajmuje czołową pozycję pośród lokali zajmujących się propagowaniem kultury w Katowicach.
  Rondo- zwane Okiem Miasta, ma doskonałą lokalizację w Katowicach. Znajduje się przy DTŚ- drodze szybkiego ruchu, jednej z najważniejszych na Śląsku, zapewniającej szybką komunikację z wieloma dużymi miastami. O rzut beretem od Ronda znajduje się Spodek- ogromna hala sportowo- widowiskowa z wieloletnia tradycją i uznaniem.
  Oko miasta to budowla składająca się z galerii na parterze, prezentującej najlepsze dzieła sztuki twórców śląskich i nie tylko, a także górnego poziomu, gdzie główny prym wiedzie muzyka, dobywająca się z instrumentów najlepszych wykonawców. Oprócz wielu koncertów i imprez tanecznych, górny poziom oferuje także ucztę dla ciała w postaci smacznego jedzenia.
  Wstęp do galerii zazwyczaj jest bezpłatny, koncerty i imprezy odpłatne, ale w przystępnych cenach.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Agata "melinee" Dyduch Zgadzam się z tym, że ta ciekawa lokalizacja Ronda Sztuki, jest jego plusem, a nie minusem, jak twierdzą niektórzy. Właśnie to, że znajduje się w środku ronda sprawia, że zaciekawia i ma swój klimat oraz niepowtarzalny wygląd, zwłaszcza wieczorem.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet