Retro

Based on 5 reviews

Add photos
Różowe taniej!
W środy ubrania z akcentem różu można kupić taniej o 50%.
7 years, 4 months ago

Trochę trudno do niego trafić, ale stali bywalcy, a właściwie przede wszystkim bywalczynie, odnajdują go po pierwszej wizycie bez trudu. Retro różni się od tradycyjnych lumpeksów. Po przekroczeniu progu, należy kierować się schodami w dół, a tam... niespodzianka, czyli siedząca ... Categories: Lumpeksy  Stores 
al. Korfantego 16
Katowice


Reviews

 • Przemek Sadowski
  20
  7 years, 3 months ago

  Sklep z odzieżą używaną Retro nie jest typowym lumpeksem. Jest to swego rodzaju galeria mody! Wchodząc do środka, zostajemy oczarowani ciekawym i niezwykłym wnętrzem tego miejsca. Sklep jest dość mały, ale to wpływa bardzo pozytywnie na nastrój tam panujący, jest tak.. hm, intymnie. W Retro organizowane od czasu do czasu są tak zwane Swap'y czyli wymiany odzieży między pasjonatami mody. To bardzo ciekawe przedsięwzięcie. Każdemu miłośnikowi mody i wyławiania perełek polecam ten sklep.

 • Madeleine "Mania"
  25
  7 years, 4 months ago

  Retro wyjątkowe miejsce jeśli chodzi o sklepy z używana odzieżą.
  Wielkim plusem jest wystrój który przekłada się na niesamowity klimat.
  Miałam ostatnio przyjemność uczestniczyć w SWAP'ie organizowanym w Galerii Retro i był to świetnie spędzony dla mnie czas.
  Ciekawym aspektem jest to że organizowane są tam od czasu do czasu tego typu wydarzenia.

 • "Agness"
  300
  7 years, 4 months ago

  Niezwykłe miejsce, znacząco różni się od przeciętnego lumpeksu. Tuż po przekroczeniu progu sklepu odnosi się wrażenie cofnięcia się w czasie. Wnętrze jest ciekawie zaaranżowane, posiada niezwykły klimat, który uprzyjemnia zakupy, które przestają być zwykłą czynnością. Przy uważnym przeglądnięciu można się natknąć na prawdziwe skarby.

 • Patrycja "Taya" Hazubska
  275
  7 years, 5 months ago

  Retro, czyli galeria mody używanej mieści się w podziemiach Superjednostki. Wnętrze zostało ciekawie zaaranżowane, ubrania wiszą nie tylko na sklepowych wieszakach ale też w szafach, walizkach, nawet w wózku dla lalek. Masa ciekawych dodatków dla miłośniczek stylu retro (choćby koronkowe paski i torebki ze strusimi piórami)oraz etno (dzianinowe naszyjniki!). Sprzedawczyni nie łypie na gości podejrzliwie, tylko pozwala w spokoju przeglądać rzeczy.
  Świetnym pomysłem jest półka z książkami, można przyjść ze swoją na wymianę lub też zakupić dziełko za 5 zł.

 • Agata "melinee" Dyduch
  695
  7 years, 6 months ago

  Trochę trudno do niego trafić, ale stali bywalcy, a właściwie przede wszystkim bywalczynie, odnajdują go po pierwszej wizycie bez trudu. Retro różni się od tradycyjnych lumpeksów. Po przekroczeniu progu, należy kierować się schodami w dół, a tam... niespodzianka, czyli siedząca tuż obok wejścia, pięknie wystrojona pani. Ta pani jest manekinem, ale ja zawsze "daję się nabrać" i przeżywam pewien rodzaj zaskoczenia, iż ktoś postanowił posiedzieć w tym miejscu.
  Sklep ma małą powierzchnię, ale to tylko podkreśla nastrój. Można tam zakupić bardzo ładne, oryginalne i w dobrym stanie ubrania, piękne szale, świetne torby i ręcznie robioną biżuterię.
  Mały minus stanowi brak ogrzewania, co w zimie jest mocno nieprzyjemne, zwłaszcza, kiedy zachodzi konieczność przymierzenia wybranego stroju, ale to jest jedna kropla w morzu samych zalet. Wszystkim, którzy lubią odwiedzać tego typu sklepy, polecam Retro!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet