Restauracja sphinx

Based on 4 reviews

Add photos
StudiuJESZ SphinxuJESZ
Jedz za pół ceny. Pozycje kultowe już od 9,95zł, pizze już od 8.95zł. Promocja ważna od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia restauracji oraz w soboty i niedziele do godz. 13. Usługa realizowana po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej.
7 years, 5 months ago

Sphinx to jedna z moich ulubionych restauracji. Przytulny i ciekawy wystrój, uwagę przykuwają kolorowe lampy, które są jednym z najbardziej charakterystycznych elementów wnętrz sieci restauracji Sphinx. Do lokalu przyciąga pyszne jedzenie w rozsądnych cenach. Ja zwykle zamawiam Shoarmę, porcja jest ... Categories: Restaurants 
ul. Pułaskiego 60
Katowice
326082256

Reviews

 • Przemek Sadowski
  20
  7 years, 4 months ago

  Sphinx to jedna z tych restauracji do której lubię wejść kiedy jestem naprawdę głodny. Wystrój lokalu mnie nie zachwyca, ale to nic, bo nigdy nie chodzę tam by podziwiać wnętrze i miło spędzać czas, tylko aby syto pojeść. Dzięki częstym promocjom dla studentów i nie tylko, za małe pieniądze można dobrze i smacznie pojeść. Nie zdarzyło mi się stamtąd wyjść kiedykolwiek głodnym, natomiast zdarzyło mi się mieć wyrzuty sumienia spowodowane nieumiarkowaniem w jedzeniu. Porcje podawanych dań są powiedziałbym imponujące, na pewno nikt nie wyjdzie głodny z tej restauracji. Obsługa charakteryzuje się wysokim poziomem kultury osobistej oraz profesjonalizmem.

 • Madeleine "Mania"
  25
  7 years, 4 months ago

  Sphinx jest resrauracją w której każdy znajdzie dla siebie odpowiedniego.
  Plusem jest że za rozsądną cenę możemy zjeść smaczny posiłek. To restauracja na każdą okazję - zarówno na szybką przekąskę jak i kolecję w gronie bliskich.
  Polecam!

 • Patrycja "Taya" Hazubska
  275
  7 years, 4 months ago

  Bardzo lubię Sphinxa za oznaczenia na karcie dań potraw wegetariańskich. W ofercie jest ich całkiem sporo. Obsługa bez zastrzeżeń. Na minus: trochę tam ciasno i brakuje mi czegoś w klimacie lokalu.

 • "Agness"
  300
  7 years, 4 months ago

  Sphinx to jedna z moich ulubionych restauracji. Przytulny i ciekawy wystrój, uwagę przykuwają kolorowe lampy, które są jednym z najbardziej charakterystycznych elementów wnętrz sieci restauracji Sphinx. Do lokalu przyciąga pyszne jedzenie w rozsądnych cenach. Ja zwykle zamawiam Shoarmę, porcja jest zawsze duża i nie nigdy nie wychodzę stamtąd głodna. Częste promocje zachęcają do kolejnych wizyt w restauracji. Obsługa jest zawsze uprzejma i profesjonalna.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet