Restauracja Legenda Czarci Pub

Based on 5 reviews

Wystrój przywodzi na myśl karczmę z czasów pana Zagłoby - proste stoły i ławki okryte skórami brakuje tylko miodu i kufli z przykrywką. Atrakcją jest koło młyńskie, które obraca się bez przerwy. Po 2 toalety damskie i męskie są dodatkowym ... Categories: Night Life  Pubs and bars 
Skłodowskiej-Curie 3
15-095 Białystok
85 742 20 25

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years, 7 months ago

  może i wystrój fajny może i wszystko ok. Często chodzę tam ze znajmymi i zawsze ten sam problem. TA BARMANKA BLONDYNA JEST STRASZNIA! NIEMIŁA , NIESYMPATYCZNA, CIAGLE MA SKRZYWIONĄ MINĘ . CZŁOWIEK WYCHODZI ZE ZNAJOMYMI , ŻEBY SPĘDZIĆ DOBRZE CZAS A ODCHOZĄC OD BARU JEST ZNIESMACZONY !!! DZIEWCZYNO UŚMIECHNIJ SIĘ BO ZA TO CHAMSTWO TO NIE DOSTANIESZ NAPIWKU. NAPIWKI SIĘ DOSTAJE ZA MIŁĄ OBSŁUGĘ A NIE ZA ŁADNĄ BUŹKĘ.

 • Magdalena "magduska" Jankowska
  395
  7 years, 6 months ago

  Bardzo klimatyczny i wyróżniający się pub w Białymstoku. Wnętrza przypominają karczmę. Ławy pokryte skórą, ściany z bali i świeczki palące się na jednej ze ścian. Szum wody i blask świec dają temu miejscu naprawdę nietypowy klimat. Możemy tu zjeść i się napić. Ogółem fajne miejsce na miły wieczór z przyjaciółmi lub po prostu we dwoje:).

 • Wioleta "Smasher1410" Kalinowska
  10
  7 years, 9 months ago

  zarci Pub to bardzo klimatyczny pub ze względu na wystrój wnętrza. Wyglądem naprawdę przypomina starą chałupę, a uroku dodają rozstapiające się czerwone świece na jednym z parawanów. W Czarcim Pubie pośród blasku świec i drewnianych stołów można usłyszeć szum wody wydobywający się z fonatnny, która ocieka po ściennych skałkach. Można poczuć się jakby się było w prawdziwie diabelskim pubie. Mogę się przyczepić tylko do ciężkich drewnianych krzeseł. Są one naprawdę ciężkie i nieco niewygodne, za twarde jak dla mnie. Dlatego też zawsze szukam krzeseł z miłą w dotyku wełną owczą. Dzięki niej nie czuje się twardości krzesła, a także można się nieco ogrzać

  W Czarcim Pubie mamy do wyboru piwa znanych marek: Dębowe, Tyskie, Żubr, Lech, Pilsner, Miller i Red's. Oczywiście są butelkowe, puszkowe lub prosto z beczki. Jednak z beczki można dostać tylko takie piwa jak Żubr, Tyskie, Lech i Pilsner. Najtańszy jest Żubr, a najdroższy Pilsner.

  Wykaz Cen:
  beczkowe: 0,5l - 5,00 zł, 0,3l - 4,00 zł
  butelkowe, puszkowe: 5,00 zł

  Pub głównie odwiedzają ludzie młodzi. Jeśli chcemy porozmawiać ze znajomymi, napić się piwa, pośmiać polecam ten pub. Choć czasem bywa głośno jak na jarmarku (głównie nocą), da się wytrzymać. A jeśli chcemy spędzić czas z ukochaną osobą w ciszy proponuje pub Legenda. Bardzo romantyczna atmosfera, a także co najważniejsze cisza i spokój. Świetny nastrój nadaje przytłumione światło wpadające z okien.W Legendzie też nie zabraknie nam dobrego nastroju i doskonałegp klimatu wśród starych sieci rybackich. Z Czarciego Pubu można przejść drewnianym, zakręconym przejściem do Pubu Legenda. Legenda jest spokojniejsza, w Czarcim leci agresywne disco z rytmicznym beatem. Polska kuchnia jest zdecydowaną domeną tych pubów.

  Na zgłodniałych czeka:

  * smalczyk (z ogórkiem kiszonym i pieczywem)
  * żurek z kurek
  * zupa piracka
  * golonka w piwie pieczona
  * żeberka po staropolsku
  * korytko świniobicie
  * pstrąg z rozgrzanego pieca

  A co najważniejsze można płacić kartą kredytową.

 • anna "LadyAM" chołodowska
  20
  7 years, 9 months ago

  Uwielbiam to miejsce! Jest bardzo klimatyczne i nastrojowe, idealne zarówno na spotkania w szerszym gronie jak i we dwoje. Jeden z najepszych pubów w Białymstoku! Przyćmione światło, zróżnicowana muzyka i bar bogaty w przeróżne trunki oraz przysmaki.

 • Joanna "Aria" Kalinowska
  190
  7 years, 10 months ago

  Wystrój przywodzi na myśl karczmę z czasów pana Zagłoby - proste stoły i ławki okryte skórami brakuje tylko miodu i kufli z przykrywką. Atrakcją jest koło młyńskie, które obraca się bez przerwy.
  Po 2 toalety damskie i męskie są dodatkowym atutem.
  Z napitków i jadła tradycyjnie wybierane jest piwo i przegryzki (paluszki, frytki), wedle życzenia można zamówić obiad, deskę serów lub przekasek.
  Ciepło, miło, klimatycznie.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Marta Ustymowicz Zgadzam się! Wchodząc do Czarci Pubu przenosimy się w zupełnie inny świat. A te toalety...no cóż po większej ilości piwa jet to zbawienne :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet