Restauracja Dolce Vita

Based on 2 reviews

Bardzo miło wspominam swój pobyt w tej restauracji. W środku lokalu panuje włoski klimat i miła, domowa atmosfera. Wystrój bardzo sympatyczny. Nie mam także żadnych zastrzeżeń do samej kuchni. Serwowane jedzenie jest bardzo smaczne. Polecić mogę szczególnie cielęcinę w sosie ... Categories: Italian  Mediterranean  Night Life  Pizza  Restaurants 
ul. Fredry 1
85-057 Bydgoszcz
523212121
www.dolcevita.in

Alcohol: Full bar
Outdoor tables: yes
Wheelchair accessible: yes
Waiter service: yes
Take-out: yes
Delivery: yes
Reservations: yes
Menu for kids: yes
Price range: 
Parking: Street
Accepts Credit Cards: yes
Elegant attire: yes
Vegetarian menu: yes

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 6 months ago

  pisze:@fi: Może się już zorientowałeś, że mało kto jest aedrzibj skłonny do uznawania wagi symboli niż ja:) Dlatego mnie razi, gdy symbole giną pośrf3d zalewu spraw drugorzędnych W żadnym razie nie zaprzeczam znaczenia ślubu. Trzymam kciuki, bo jeszcze sporo przed Wami:)BTW. Zgadza się. Ten dekolt za chłopcami jest mf3j.@WT: Hoho, De biustibus! ;) To otworzyłeś temat, przy ktf3rym De revolutionibus to zbif3r banałf3w:) Doceniając urodę hrabiny de Monpezant opieram się na zdjęciach i migawkach z cywila . Może zdjęcia tego nie oddają, ale to co zrobiła z siebie na ślub, gdy dwie osoby musiały ją przez minutę pakować do samochodu ostrożnie jak torcik w polewie, to dla mnie zprzeczenie wdzięku. A bez wdzięku nie ma urody. Porażka na całej linii. Ale przecież to tylko jeden taki dzień, ważne co się dzieje potem.Moore jak najbardziej. Poprawiam.

 • Marek "Łuki" K.
  35
  7 years, 4 months ago

  Bardzo miło wspominam swój pobyt w tej restauracji. W środku lokalu panuje włoski klimat i miła, domowa atmosfera. Wystrój bardzo sympatyczny. Nie mam także żadnych zastrzeżeń do samej kuchni. Serwowane jedzenie jest bardzo smaczne. Polecić mogę szczególnie cielęcinę w sosie z tuńczyka, gnocchi w sosie z gorgonzolą i rukolą oraz carpaccio. Wszystko pyszne, świeże i pachnące. Do każdego z dań można zamówić wino. Wybór ich jest bardzo duży i zróżnicowany cenowo. Obsługa bardzo profesjonalna, świetnie wyszkolona, potrafiąca szybko wyczuć gusta klienta. Zamówione danie jest podawane bardzo sprawnie. Ceny także niezbyt wygórowane jak na taką restaurację.

  Restauracja warta odwiedzenia. Zapraszam.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet