Restauracja "Brovaria"

Based on 6 reviews

Brovaria z pewnością jest miejscem godnym polecenia. Warto przyjść tu z przyjaciółmi, ale także zorganizować spotkanie biznesowe. Restauracja oferuje wiele atrakcji dla podniebienia. Bardzo dobra kuchnia i niepowtarzalne piwo w wielu ciekawych smakach, m.in. koktajle na bazie piwa. Lokal został ... Categories: Breweries  Food  Night Life  Pubs and bars  Restaurants 
Stary Rynek 73,74
61-772 Poznań
618586868
www.brovaria.pl/

Vegetarian menu: yes
Elegant attire: yes
Alcohol: None
Outdoor tables: yes
Wheelchair accessible: yes
Waiter service: yes
Take-out: yes
Delivery: yes
Reservations: yes
Parking: None
Menu for kids: yes
Accepts Credit Cards: yes
Price range: 

Reviews

 • pawel "kuna" kunicki
  0
  6 years, 7 months ago

  Lubie tu wpadać ze znajomymi na piwko miodowe niema to jak produkty własnego wyrobu polecam na miły wieczór ze zanjomymi

 • Marek "Łuki" K.
  35
  7 years, 4 months ago

  Wspaniałe miejsce na spotkanie z przyjaciółmi przy piwie, bądź też drinku. Warto spróbować szczególnie znanego piwa miodowego. Ceny przystępne, w sam raz na studencką kieszeń. Jedzenie jest rewelacyjne. Podawane porcje są całkiem duże, można naprawdę się najeść. Zachęcić mogę szczególnie do spróbowania kaczki, kremu borowikowego oraz sałatki greckiej. Jeśli chodzi o same przystawki to szczególnie smaczne są carpaccio i wątróbka w winie. wszystko podane w ciekawy sposób. Obsługa bardzo sprawna, miła i pomocna klientowi. Sama restauracja jest przyjemnie urządzona. Wszędzie czysto i schludne, zarówna no stole jak i obok. Ogólnie lokal oceniam na bardzo duży plus.

  Polecam wszystkim odwiedzającym Stary Rynek.

 • Michał "Koby" Kobierny
  55
  7 years, 9 months ago

  Brovaria to najpopularniejszy lokalny mini-browar. Zafascynowałem się tym miejscem, gdy kiedyś ujrzałem wnętrze tego browaru z widoku tarasu Buddha Baru. Zaskoczony byłem, że jest to faktycznie fabryka w sercu Poznania. Wyroby browarnicze są wysokiej jakości, z ceną bym nie przesadzał - za kufel świeżego piwa zapłaciłem 8zł, a smak nieporównywalny z popularnymi wyrobami.

 • Małgorzata "Gosiaczek" Gajek
  15
  7 years, 9 months ago

  Lokal budzący we mnie mieszane uczucia, ale tylko chwilowo. Z jednej strony odczuwa się lekki powiew snobizmu, a z drugiej nie jest to miejsce wyłącznie dla nowobogackich poznaniaków. Można tu spotkać zwykłych studentów, którzy za dogmat często przyjmują hasło: "Człowiek nie wielbłąd pić musi". Nic w tym dziwnego, kiedy grubość portfela pozwala spróbować tego, co wytwarza ten mały Browar. Dla miłośników techniki, mechaniki, którzy ślęczą nad książkami polecam wybrać się do Brovarii. Bowiem w sali restauracyjnej dokładnie można obejrzeć pomniejszoną wersję "maszyny", z której wylewa się doskonałe w smaku piwo pszeniczne, miodowe i kilka innych rodzajów. Małą wadą tego miejsca mogą okazać się ceny. Ale nie od dziś wiadomo,że za jakość trzeba zapłacić i tutaj jest na wysokim poziomie. Szczególnie polecam Brovarię w okresie wiosenno-letnim, kiedy rozstawiony zostaje ogródek piwny. Wówczas można odpocząć chwilę, popijając aromatyczną kawę i spoglądając na to, co się dzieje na Starym Rynku.

 • Angelika "Angelina" Gąsior
  40
  7 years, 10 months ago

  Restauracja Brovaria czaruje. Nagle ludzie stają się bardziej kulturalni a Ty masz więcej klasy i elegancji. Jeśli chcesz coś poważnie przemyśleć, spotkać się z ludźmi "na poziomie" lub po prostu zjeść i wypić dobre piwo (ba, najlepsze) to znalazłeś odpowiednie miejsce. Kelner również da Ci to do zrozumienia.
  Niestety - nie spodziewaj się czarów za darmo, wyższy poziom doświadczeń za wyższe rachunki.

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Ewelina "Czajka" Czaja Szkoda, że tak dużo sobie życzą za piwo. Jest naprawdę dobre i nieczęsto spotykane!
 • Justyna "mika" Bielaszka
  25
  7 years, 11 months ago

  Brovaria z pewnością jest miejscem godnym polecenia. Warto przyjść tu z przyjaciółmi, ale także zorganizować spotkanie biznesowe. Restauracja oferuje wiele atrakcji dla podniebienia. Bardzo dobra kuchnia i niepowtarzalne piwo w wielu ciekawych smakach, m.in. koktajle na bazie piwa. Lokal został urządzony z pomysłem. Zachwycające wnętrza - duża sala na piętrze, nastrojowa piwnica, bary - wraz z nastrojową muzyką tworzą charakterystyczny klimat. Jak na takie atrakcje, ceny są dość przystępne.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet