Reserved

Based on 4 reviews

Add photos
Totalna wyprzedaż
Ostatnie dni wyprzedaży ciuchów z kolekcji jesień zima 10/11.! Nawet do -70%!
7 years, 7 months ago

W sklepie miło robi się zakupy.Odzież dobrej jakości, dużo przymierzalni. Ceny nie koniecznie niskie jednak nie rzadko zdarzają się przeceny. Categories: Clothing  Stores 
10 Lutego 11
Gdynia
(0-58) 620-56-00

Reviews

 • Edyta "sovrumana" G.
  50
  7 years, 2 months ago

  Reserved to dobra marka. Ciuchy są dobrej jakości, ciekawe, kolekcje niebanalne. Czasem zdarzają się duże przeceny. Jednak jeśli chodzi o ceny to w ciągu ostatnich kilku lat dość mocno poszybowały w górę. Ale co się dziwić.. sklep ma dobrą pozycję, a ciuchy są świetne.

 • Aleksandra
  160
  7 years, 4 months ago

  W Reserved warto kupować z jednego powodu: jest to polska marka,co powinniśmy docenić, gdyż jakość tkanin niczym nie różni się, a czasem może i przewyższa inne, znane zagraniczne sieciówki.
  Plusem tego sklepu jest też fakt, iż można go spotkać na każdym kroku:w Klifie,w Sopocie,w Bałtyckiej, w Medisonie.Po prostu wszędzie :)

 • Marta "Masmo" Smolińska
  210
  7 years, 8 months ago

  Bardzo często kupuję w tym sklepie ze względu na częste wyprzedaże, które chyba tylko w tym sklepie można dumnie nazwać prawdziwymi promocjami. Można upolować niesamowite ciuchy po dużo niższej cenie. Jednak nie zgodziłabym się, że jakość jest wysoka. Żadna masówka nie ma wysokiej jakości. Ciuszki owszem, są przepiękne, mięciutkie i milutkie w dotyku, jednak do dwóch - trzech prań. Ale i tutaj funkcjonuje stwierdzenie, że im większy wybór, tym niższa jakość. A wybór jest na prawdę spory, każde indywiduum znajdzie sobie coś do ubrania. Niestety nie ma zbyt dużego wyboru w rozmiarach, najczęstszy rozmiar to S i M. Dodatkowym minusem jest mała ilość pracowników. Gdy się potrzebuje pomocy, większość jest bardzo zajęta albo przy kasach.

 • Małgorzata Laszczak
  70
  7 years, 9 months ago

  W sklepie miło robi się zakupy.Odzież dobrej jakości, dużo przymierzalni. Ceny nie koniecznie niskie jednak nie rzadko zdarzają się przeceny.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet