Pueblo

Based on 5 reviews

Świetna meksykańska knajpa. Nie tylko świetne jedzenie ale także klimat lokalu przenoszą nas do Meksyku. Miła obsługa, regionalna muzyka, wystrój i smaki. Wszystko na 6! Polecam! Categories: Restaurants 
Abrahama 56
Gdynia
6216007

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years ago

  ma dziadek racje, sam nie jetesm wielkim katolikiem raz w tygodniu na msze pf3jdę bo wypada ale kościf3ł jest u nas od prawie zawsze,od chrztu i nagle takiemu Ruchowi Palikota za chciało się z nim walczyć,według mnie bez kościoła nie było by Polski.Podatek jak podatek księża nie płacą ponieważ jest to zbierane z DATKd3W.Kościf3ł nie ma dochodf3w a że dostaje Od kraju kase to mi też się nie podoba. Pewnie jest tu dużo pedałf3w co też chce tęczowej flagi w sejmie itp.Takiej Polski się nie spodziewałem

 • Edyta "sovrumana" G.
  50
  7 years, 2 months ago

  Klimat na 6.. Jedzenie także smaczne. Można posmakować różnych, orientalnych potrwa. Ceny też nie są wysokie. Polecam!

 • Marta "Masmo" Smolińska
  210
  7 years, 9 months ago

  Pueblo zachwyca przede wszystkim klimatem: wystrój wnętrza, kolory i aromaty. Fantastyczne! Jedzenie - przepyszne! Niestety, sporym mankamentem jest mała ilość miejsc: w weekendy jest prawie nie wykonalnym wpaść spontanicznie, bo nie znajdzie się miejsca. Ceny nie są jakoś strasznie powalające, chociaż do niskich nie należą. Szczególnie polecam zupy: nigdy wcześniej nie próbowałam takich smaków.

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Natalia "Natalia88" ... Zgadzam się, że z miejscem jest czasem problem, ale dla ciekawych smaków warto poczekać.
 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 9 months ago

  Jestem zachwycona. Oryginalność tego miejsca i klimat mówią same za siebie. Bardzo fajna restauracja. Oprócz cudownego wystroju rodem z meksykańskiego miesteczka są cudowne dania. Naprawde pyszne.
  Super miejsce na wypad z przyjaciólmi jak i kolacje ze dwoje. Knajpa ta nie ma chyba słabego punktu.
  Jak najbardziej polecam.

 • Anna "anianitka" Szkutnik
  110
  7 years, 9 months ago

  Świetna meksykańska knajpa. Nie tylko świetne jedzenie ale także klimat lokalu przenoszą nas do Meksyku. Miła obsługa, regionalna muzyka, wystrój i smaki. Wszystko na 6! Polecam!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet