Pub "GRACIARNIA" Cafe

Based on 8 reviews

Add photos
Grzańce!
Grzańce na ogrzanie w promocyjnych cenach! Grzaniec z czarnej porzeczki z pomarańczą i goździkami (7zł) Miód pitny dójniak (9zł) Grzaniec Galicyjski z pomarańczą (10 zł) Grzane piwo z sokiem, miodem, pomarańczą i goździkami (10 zł)
7 years, 4 months ago

Lokal stylizowany na lata 20., w którym bez skrępowania można sobie posiedzieć w szafie lub bezwstydnie poleżeć na kanapie. "Graciarnia" to miejsce dla ludzi z artystyczną duszą, którzy nie pogardzą repertuarem Opery Wrocławskiej, czy programem Teatru Polskiego. Znajdziemy tu dwa ... Categories: Night Life  Pubs and bars 
Kazimierza Wielkiego 39
Wrocław
71 795 66 88
www.graciarnia.com.pl

Reviews

 • Natalia "Walters" Karpiel
  370
  7 years ago

  Pierwszym plusem dla Graciarni jest wydzielona strefa dla palących. Czyli "nikt nikomu nie przeszkadza",stare meble tworzą niepowtarzalną atmosfere. Wchodząc tam, przenosimy się do innej epoki. Lokal jest wspaniałym miejscem na tymczasową ucieczkę od rzeczywistości. Z tego co wiem, stroje uzupełniające wystrój są oryginałami prosto z Opery Wrocławskiej. Dobra muzyka, wspaniałe menu, sympatyczna klientela.

 • Ada "RedMosquitoo" Struś
  15
  7 years, 4 months ago

  Miejsce bardzo przyjazne dla każdego, kto lubi posiedzieć i poplotkować i nie tylko ;) ciekawy wystrój(szczególnie szafy, które przerobione są na niecodzienne siedzenia) i niewygórowane ceny sprawiają, że w Graciarni zdarza się, że nie ma wolnych miejsc. Osobiście mam z tym pubem wiele pozytywnych wspomnień, które znacząco wpływają na ocenę tego miejsca :) Tak czy siak, "graty" są godne polecenia i odwiedzenia :D

 • Kasia "Kakita" Ziętek
  425
  7 years, 6 months ago

  Miłe miejsce - odpowiednie na spotkanie ze znajomymi przy piwku lub gorącej czekoladzie. Uważam, że muzyka jest w sam raz, nie przeszkadza, to raczej tło. Wystrój, jak sama nazwa wskazuje - "zbieranina gratów" - ale działa to na plus lokalu - jest na czym zawiesić oko. Generalnie w Graciarni panuje przyjemny chillout.

 • A P
  335
  7 years, 6 months ago

  Jako fanka lokali „ze zbieraniną” różnych mebli jestem wielbicielką Graciarni. Lokal jest dość mały, a rozmieszczenie pomieszczeń ciekawe. Lubię puby, gdzie nie ma jednej wielkiej sali, a kilka mniejszych, a z jednej przechodzi się w drugą. Owszem, jest to uciążliwe, kiedy mija cię co chwilę gromada osób, ale jeśli usiądziesz w ostatnim pomieszczeniu masz gwarancję spokoju i pewnego odseparowania od reszty. Tak więc ogromny plus za wystrój, atmosferę (NIESAMOWITĄ!) i kreatywność (siedzenie w szafie? mega pomysł!)

 • NATALIA
  560
  7 years, 7 months ago

  Graciarnia, to jak sama nazwa wskazuje zbieranina staroci, ale nie całkowicie przypadkowych, gdyż są one czerpane w dużej mierze z opery, więc też takie niespokojne, artystyczne dusze tam zaglądają. Już legendą obrosła szafa, w której można usiąść i każdy chce faktycznie zając to miejsce. Miejsce to jest bardzo klimatyczne, zawsze uatrakcyjnione świetną muzyką.
  Pyszna jest herbata z konfiturą, muffinki, a drinki także niczego sobie. Polecam.

 • Marta "netineti" Z.
  555
  7 years, 7 months ago

  Bardzo przyjemne miejsce. Niegdyś uwielbiałam usiąść sobie "w szafie" i napić się pysznego grzańca. Miło wspominam wizyty w Graciarni i spotkania z przyjaciółmi przy piwku. Co do wystroju - zawsze mnie powala. Jest tak ciepło, artystycznie i spokojnie... Dawno tam nie byłam, ale właśnie nabrałam ochoty na posiedzenie w szafie jak za dawnych czasów, więc jak tylko skończy się sesja... :)

 • Hania "calina" Kamieniecka
  410
  7 years, 8 months ago

  Do Graciarni zaciągnął mnie przyjaciel, który przekonywał, że w tym miejscu może godzinami przesiadywać. Nawet samemu, byle z paczką papierosów i dobrą książką. I coś w tym jest - w Graciarni nie poczujesz skrępowania. Lubię siadać na podwyższeniu przy oknie i gapić się na suknie, które są elementem wystroju wnętrza (za ten pomysł należy się 6!). Urok miejsca polega też na tym, że idziesz brzydką ulicą Kazimierza Wielkiego i nagle hop! lądujesz w przyjaźniejszym otoczeniu - we wnętrzu Graciarni. Plus za niewielki rozmiar lokalu, który stwarza intymną atmosferę i niestety częste problemy ze znalezieniem wolnego stolika. ;)

  Useful (1) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Beata Właśnie! "Graciarnia" jest miejscem wyjętym z czasoprzestrzeni. Nawet siedzi się tam jakby inaczej, bo jakżeby mogłoby to być prozaiczne i normalne w takim otoczeniu! :)
 • "dexter"
  515
  7 years, 9 months ago

  Lokal stylizowany na lata 20., w którym bez skrępowania można sobie posiedzieć w szafie lub bezwstydnie poleżeć na kanapie. "Graciarnia" to miejsce dla ludzi z artystyczną duszą, którzy nie pogardzą repertuarem Opery Wrocławskiej, czy programem Teatru Polskiego.
  Znajdziemy tu dwa pomieszczenia - dla palących i niepalących. "Graciarnia" posiada szerokie menu, w tym rewelacyjną gorącą czekoladę z pomarańczami. Czasem odnoszę wrażenie, że muzyka, którą tam puszczają jest zbyt głośna, ale to chyba zależy od miejsca, w którym usiądziemy (zatem lepiej omijać stoliki przy drzwiach wejściowych). Dobre piwo, dobre drinki - miejsce godne polecenia.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet