Poliklinika weterynaryjna

Based on 4 reviews

Plusy, bo subiektywnie rzekę, iż tylko one istnieją oraz wyrażam ogromną nadzieję, że mój subiektywizm jest obiektywizmem. Zatem pozytywy tego miejsca to to, iż zwierzęta czują się tam dobrze, tak jak ich właściciele, a tym bardziej właścicieli portfele. Ponadto można ... Categories: Pets  Vets 
Oczapowskiego 14
10 - 719 Olsztyn
(0 89) 523 43 34
www.uwm.edu.pl/wmw/poli/kontakt

Price range: 

Reviews

 • Anonim
  0
  4 years, 9 months ago

  najgorsze miejsce do leczenia zwierząt. Leci się tam totalnie na komercje, nikt nie troszczy się o zwierzaka. Zwierzę przeżywa ogromny stres w ogromnej kolejce do lekarza. Po za tym nie ma cennika, jednego dnia z 3 kroplowki płaci się 40 zł a inny 80zł. Nikt nie uzupełnia karty chorego, za każdym razem trafia się na innego lekarza, ktory ma inny "świetny" pomysł na pomoc dla Twojego zwierzaka. Choć poliklinika należy do uniwerystetu to pracują tam niedouczeni lekarze... jeśli zwierzątko jest naprawdę chore, to tamtejsi lekarze mu nie pomogą tylko wyciągną od właściciela mnóstwo pieniędzy, a zwierzątko zdechnie albo ucierpi na zdrowiu. Bardzo, bardzo nie polecam

 • Anonim
  0
  5 years ago

  nie polecam! Osoby tam pracujące nie mają pojęcia o tym co robią. Przepisano leki na "oko", które pogłębiły chorobę mojego kota. Czeka nas teraz długie i kosztowne leczenie. Nie wspominając już o cierpieniu zwierzaka.

 • Ola Dąbkowska
  85
  7 years, 4 months ago

  Poklinika weterynaryjna należy do UWM. Nie mam zwierząt, ale słyszałam od znajomych dość przychylne opinie o tym miejscu. Tak jak już wcześniej poniżej zostało wspomniane, klinika jest otwarta dość długo i co najważniejsze nie ma problemu z szybkim przyjęciem naszego zwierzaczka!

 • "oia"
  30
  7 years, 4 months ago

  Plusy, bo subiektywnie rzekę, iż tylko one istnieją oraz wyrażam ogromną nadzieję, że mój subiektywizm jest obiektywizmem. Zatem pozytywy tego miejsca to to, iż zwierzęta czują się tam dobrze, tak jak ich właściciele, a tym bardziej właścicieli portfele. Ponadto można przekonać się o tym siedem dni w tygodniu, całodobowo, jak również w każde święta. Ponieważ poliklinika weterynaryjna Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego jest czynna całodobowo, jak i w każde świąteczne dni. Ja i moja kocica zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca, które oferuje kompleksową opiekę.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet