Pokład - tawerna

Based on 3 reviews

Drugie oblicze dobrze znanego w trójmieście imprezowego Pokładu to oblicze koncertowe. Coroczny festiwal jazzowy „ Jazz w Gdyni” ma swoje miejsce również na Pokładzie. Miejsce ma klimat nadmorskiej pirackiej knajpy z drewnianymi beczkami i ławami, które zastępują tradycyjne krzesła i ... Categories: Night Life  Pubs and bars  Restaurants 
Al. Jana Pawła II 11 (dawna Zjednoczenia)
Gdynia
6603431
http://www.poklad.pl

Reviews

 • Karol "Trasher" Madyjewicz
  480
  7 years, 6 months ago

  Bardzo przyjemne miejsce w dodatku w świetnej lokalizacji, bo zaraz koło skwerku. Mamy więc z knajpy bardzo przyjemny widok na morze. Alkohol w przystępnej cenie, ludzie także raczej ok. Czasami ciężko jest dostać się do baru;) Od siebie polecam pieczywko czosnkowe:)

 • Tomasz "tomaszko" Kowalski
  240
  7 years, 8 months ago

  Pokład, na tle innych klubów, wygląda trochę jak staruszek z dużym doświadczeniem. Podczas gdy inne miejsca powstawały i upadały, Pokład trwał dalej na silnej pozycji. Mam nadzieję, że i dalej tak będzie, ponieważ to klub wyjątkowy.
  Uważam, że Pokład ma bardzo dobrą lokalizację. Gdynia-Śródmieście, niedaleko bulwaru nadmorskiego i skweru. Jedynie podróżujący SKM-ką mogliby trochę ponarzekać. Pomimo takiego ulokowania, niewtajemniczeni mogą mieć jednak małe problemy ze znalezieniem wejścia (radzę czytać szyldy).
  W środku wita nas drewniany wystrój, połączony z motywami morsko-żeglarskimi. Przy dużym parkiecie jest nawet ogromna replika dziobu statku! Wszystko to tworzy niezapomniany klimat.
  Dla zmęczonych tańcem Pokład oferuje multum miejsc do siedzenia. Zarówno na parterze jak i niejako pierwszym piętrze.
  Teraz kilka słów o muzyce. Oprawa dźwiękowa jest zróżnicowana, lecz zawsze na wysokim poziomie. Rodzaj piosenek zależy od rodzaju imprezy (klub oferuje bogaty wybór imprez tematycznych oraz kursy tańca(!) ).
  Dodatkowym atutem są koncerty. Pokład organizuje ich potężną ilość - klimat głównie jazzowy i bluesowy. Warto śledzić stronę internetową, by być na bieżąco.
  Klub Pokład jest miejscem, które trzeba odwiedzić. Różni się od nowoczesnych klubów pod wieloma czynnikami - i to czyni go wyjątkowym!

 • Anna "anianitka" Szkutnik
  110
  7 years, 10 months ago

  Drugie oblicze dobrze znanego w trójmieście imprezowego Pokładu to oblicze koncertowe. Coroczny festiwal jazzowy „ Jazz w Gdyni” ma swoje miejsce również na Pokładzie. Miejsce ma klimat nadmorskiej pirackiej knajpy z drewnianymi beczkami i ławami, które zastępują tradycyjne krzesła i stoliki. Mimo, iż miejsce wygląda nie pozornie gościły w nim takie gwiazdy jak Joshua Redman, Richard Bona czy sam Chris Botti. Polecam miłośnikokm dobrej muzyki w niecodziennym otoczeniu.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet