Pizzeria La Bella

Based on 2 reviews

Add photos
Promocja na dowóz
*Do dwóch pizz dużych coca-cola 1 L GRATIS *Do dwóch pizz XXL coca-cola 2 L GRATIS
7 years, 6 months ago

Restauracja od jakiegoś czasu zupełnie odmieniona. Zmieniły się wnętrza i menu. Na wstępie można powiedzieć, że na dobre. Ciężkie krzesła zostały wymienione na skórzane kremowe kanapy. Z sufitu zniknęły plastikowe winogrona, zostały tylko bluszcze ale te już tak nie przytłaczają. ... Categories: Italian  Restaurants 
ul Akademicka 26a
15-269 Białystok
85-742-22-20
http://www.labellarestauracja.pl/index.html

Reviews

 • Andrzej "Andreas786" Abramowicz
  65
  7 years, 5 months ago

  Restauracja mieści się przy ul.Akademickiej w pobliżu Pałacu Branickich.
  Wnętrze lokalu swoim klimatem nawiązuje do świata włoskiej kuchni.
  Króluje tu nastrojowa muzyka, ciepłe kolory i zapach przypraw unoszący się w powietrzu. Oprócz skosztowania pysznych dań restauracja daje dostęp do darmowego internetu dzięki usłudze hotspot.

 • Magdalena "magduska" Jankowska
  395
  7 years, 6 months ago

  Restauracja od jakiegoś czasu zupełnie odmieniona. Zmieniły się wnętrza i menu. Na wstępie można powiedzieć, że na dobre. Ciężkie krzesła zostały wymienione na skórzane kremowe kanapy. Z sufitu zniknęły plastikowe winogrona, zostały tylko bluszcze ale te już tak nie przytłaczają. Na parapetach stoją słoiki z oliwkami, szparagami i innymi specjałami z kuchni włoskiej. Dodane nowe menu obiadowe, które trzeba przyznać nie jest zbyt drogie. Zjedliśmy 2 zupki: barszczyk ukraiński i żurek, oraz dwa dania główne: medalion drobiowy i kotlet schabowy pod serem i pieczarką. Musze przyznać że jedzenie było smaczne, ale nie powalało na kolana. Warto tam jednak zajść i spróbować tamtejszej pizzy.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet