Pizzeria Gdynianka

Based on 3 reviews

Gdynianka to pizzeria istniejąca od dawien dawna, posiadająca swój własny wyjątkowy przepis. Pizza podawana jest na grubym cieście. Myślę, że zwolennicy ciasta cienkiego również nie mają nic przeciwko, gdy smak wypieku jest tak przepyszny. Mój faworyt to pizza cebulowa z ... Categories: Pizza  Restaurants 
Świętojańska 67
81-389 Gdynia
(58) 620 15 16

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 2 months ago

  To zdecydowanie najlepsza pizza, jaką jadłem w życiu! Pyszne grube ciasto, smaczny ser i przepyszny sos pomidorowy! To obowiązkowy punkt na liście w trójmiejskiej gastronomii!

  Gdynianka ma nawet swojego fanpage'a : http://www.facebook.com/PizzeriaGdynianka

 • Edyta "sovrumana" G.
  50
  7 years, 2 months ago

  Wyjątkowa pizzeria w Gdyni. Pizza jest na grubym cieście, nieźle przyprawiona a sos... najlepszy na świecie. Jest to bardzo tani lokal. Za pizzę można zapłacić już 8zł. Jednak nie jest to miejsce dla kogoś, kto szuka elegancji. Jest to prosty lecz ładny lokal. Minus- tak jak zauważył poprzednik, to brak miejsc.

 • Małgorzata Laszczak
  70
  7 years, 9 months ago

  Gdynianka to pizzeria istniejąca od dawien dawna, posiadająca swój własny wyjątkowy przepis. Pizza podawana jest na grubym cieście. Myślę, że zwolennicy ciasta cienkiego również nie mają nic przeciwko, gdy smak wypieku jest tak przepyszny. Mój faworyt to pizza cebulowa z sosem pomidorowym. Na ceny nie można narzekać. Minusem jest bardzo mała ilość miejsca w pizzerii.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet