Pizzeria Da Grasso

Based on 7 reviews

Add photos
15 rodzajów nowej pizzy
Do każdej dużej, nowej pizzy- napój Tymbark gratis:)
7 years, 4 months ago

Genialna pizza i genialne miejsce. W podwórzu, gdzie można zjeść na świeżym powietrzu jak i wewnątrz. Z jakiegoś powodu zawsze wybierałem jednak opcję outside. Może z powodu atmosfery? To ona sprawia, że stajemy się coraz bardziej głodni na myśl o ... Categories: Pizza  Restaurants 
ul. Półwiejska 18
Poznań
61 85 22 821
dagrasso.pl

Reviews

 • pawel "krzywy" krzywy
  0
  6 years, 7 months ago

  Zawsze smaczne i szybko

 • Marta "Heaen" Ciesielska
  0
  7 years, 4 months ago

  Sieć pizzerii kojarzy się zazwyczaj co najmniej źle. Do tej pory moje trzy letnie, traumatyczne przeżycia z pizzą o smaku kiełbasiano-śliwkowym każą mi omijać pewną ogólnokrajową grupę lokali. Dlatego do Da Grasso długo podchodziłam sceptycznie.
  Jednak lokal ma kilka zalet – po pierwsze jedzenie jest bardzo smaczne. Po drugie – niezwykle szybko podawane. Staram się nie myśleć, jakim cudem te dwie cechy idą w parze przy wszystkich stolikach zajętych, ale tak jest. Pizza nie ocieka tłuszczem, ma pyszne ciasto, składniki (zazwyczaj, bo ostatnio kurczak był jakiś dziwny) są dobre. Wybór jest zadowalający, choć nie ma w nim żadnych specjalnie wyrafinowanych i ekscentrycznych propozycji.
  Jeśli chodzi o umeblowanie i ogólny wygląd – to taki McDonalds, czy KFC – miejsce, gdzie wchodzisz, zjadasz co masz do zjedzenia i wychodzisz. Raczej nie nadaje się do posiedzenia, rozmowy, a już na pewno nie polecam jako miejsca na romantyczną randkę. Przydałby się mu remont, tynk miejscami odpada z lekko już zabrudzonych ścian.
  Pokrótce: Da Grasso jest dobrym miejscem do szybkiego zjedzenia smacznej pizzy, szczególnie że zniżki do ich lokalu można znaleźć w Qponach, co dodatkowo zniechęca mnie do szukania bardziej klimatycznej pizzerii. Jednak nad wystrojem i uprzejmością pań trzeba popracować, bo ostatnio talerz dosłownie odbił się od stolika, kiedy został na niego rzucony.

 • Ewelina "Czajka" Czaja
  15
  7 years, 5 months ago

  Świetny klimat i przesmaczna pizza. Co więcej, jako jedni z niewielu nie dodają ostrych przypraw, więc i alergicy nie powinni narzekać. Szczególnie polecam lasagne- wysoka jakość za małe pieniądze. Niewielkim minusem jest tutaj płatność za dowóz do domu, jednak biorąc pod uwagę całokształt- można przymknąć na to oko.

 • Marek "Łuki" K.
  35
  7 years, 5 months ago

  Najlepsza pizzeria w Poznaniu. Pizza jest bardzo smaczna. Ciasto jest przepyszne tak samo jak sos. Polecam zwłaszcza pomidorowy. Cena też nie za wysoka. Do wyboru mamy wiele rodzajów pizzy. Jeśli nie znajdziemy nic dla siebie możemy stworzyć własną kompozycję z pięcioma składnikami. Oprócz pizzy warto spróbować także rożnego rodzaju sałatek podawanych z pieczywem czosnkowym oraz zapiekanek makaronowych. Wystrój lokalu jest charakterystyczny dla całej sieci restauracji. Obsługa bardzo miła i chętna do pomocy. Minusem jest to, że często dość długo trzeba czekać na pizzę. Jednak warto poczekać, aby dobrze zjeść.

  Naprawdę polecam.

  Useful (0) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Agnieszka "wystrój charakterystyczny" to eufemizm, pod nim kryje się: surowe wnętrze proszące o mały remont, tępe noże, którymi ciężko podzielić pizzę na kawałki (często brzegi są nierozkrojone) i męcząca muzyka. Pizza pyszna, fakt, ale to nie jest miejsce, w którym chce się zostać choćby minutę po jej zjedzeniu.
 • Michał "Pieps" Piepiórka
  15
  7 years, 9 months ago

  Lubisz pizzę? To na pewno znasz sieć Da Grasso. Oferują duże, dobre i niedrogie pizze, zarówno na miejscu w restauracji, jak i na telefon. Co prawda dowóz jest płatny, ale za to do zamówienia otrzymuje się dwa dobre sosy gratis. Lokal na ulicy Półwiejskiej poza znakomitą lokalizacją charakteryzuje coś jeszcze, mieści się na podwórzu kamienicy, a to sprawia, że nawał klientów nie jest aż tak wielki, czyli zwiększa szansę na wolny stolik.

 • Michał "Puncho" Adamczak
  0
  7 years, 9 months ago

  Jak dla mnie najlepsza pizzeria w mieście. W przypadku dagrasso powiedzienie szybko, tanio i smacznie nie jest zwykłym sloganem, tam naprawdę tak jest.

 • Damian "Slayer" Kędzia
  25
  7 years, 9 months ago

  Genialna pizza i genialne miejsce. W podwórzu, gdzie można zjeść na świeżym powietrzu jak i wewnątrz. Z jakiegoś powodu zawsze wybierałem jednak opcję outside. Może z powodu atmosfery? To ona sprawia, że stajemy się coraz bardziej głodni na myśl o pizzy. A ta robiona na miejscu i w miarę sprawnie daje nam niebo w gębie. Nie dość, że smaczna to jeszcze w zasadzie niedroga. Ot cały sekret na udany biznes. W sumie obok Dominium najlepsza sieć w Polsce.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet