Pizza Night

Based on 5 reviews

Ile razy podczas imprezy, podczas nauki do późna, po powrocie z klubu lub przy pustej lodówce marzyłeś o pizzy? Lecz godzina późna, a lokal zamknięty. Teraz jest rozwiązanie - Pizza Night! Pizzeria dostarczająca swoje wyroby aż do 3.30 rano! Do ... Categories: Pizza  Restaurants 
(tylko zamówienia telefoniczne)
Poznań
508 09 08 06
www.pizzanight.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 6 months ago

  PIZZA NIGHT Z POZNANIA NAJWIEKSZA KASZANA JAKA JADLEM,,,,, BLEEEEE.... NIE POLECAM

 • Anonim
  0
  6 years, 7 months ago

  ja z nich rezygnuje jak sie przeprowadziłem to jak zamawiałem zawsze płaciłem róznie za dowóz wczoraj nie potrafił mi przy zamówieniu wytłumczyć dlaczego za chce 7 pln za dowóz jak na stronie jest ze na antoniniek jest dowóz za 5 pln a ja mieszkam bliżej nie chiał podac numeru do jakiegoś kierownika . Także żegnaj pizza night. ps. dla porównania na stronie jest ze do koziegłow za 8-10 pln dostawa a odemnie do koziegłów jest spokojnie jeszcze prawie 6 km.

 • Anonim
  0
  6 years, 9 months ago

  jedzenie z pizzy night to największe ścierwo jakie dostałem. frytki spalone i śmierdzące starym olejem, nugetsy to porażka- 12 zł za 10 kawałeczków kurczaka w panierce, które taż były spalone. pizza to kompletny niewypał, spalona, ochydna i wyglądała jak by spadła na ziemię przed włożeniem do pieca

 • Michał "Koby" Kobierny
  55
  7 years, 8 months ago

  Idea pizzeri nocnych pojawiła się jakoś rok temu, w tej chwili już kilka firm oferuje takie usługi, np Pizza Express. Pomysł bardzo dobry, ponieważ wielu młodych ludzi jada nocą, a pizza to jeden z głównych składników ich diety. Jeśli ceny i jakoś wyrobów nie odbiegają od tych typowo dziennych to można śmiało korzystać!

 • Tomasz "tomaszko" Kowalski
  240
  7 years, 8 months ago

  Ile razy podczas imprezy, podczas nauki do późna, po powrocie z klubu lub przy pustej lodówce marzyłeś o pizzy? Lecz godzina późna, a lokal zamknięty. Teraz jest rozwiązanie - Pizza Night!
  Pizzeria dostarczająca swoje wyroby aż do 3.30 rano!
  Do tego wybór jest bardzo duży (całe menu dostępne na stronie www), a ceny przystępne.
  Ponadto, mamy tutaj wyjątkowo ciekawe promocje. Warto sprawdzić czy nie lepiej kupić 2 albo nawet 3 pizze za jednym razem!
  Całość uważam za świetny pomysł. Kompletny brak konkurencji w tych godzinach, a do tego świetna jakość! Teraz imprezy mogą trwać całą noc :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet