Pizza hut

Based on 5 reviews

Add photos
Orange i Pizza Hut
W każdą środę wystarczy wysłać sms o treści FILM na numer 241, a w odpowiedzi dostaniecie kod, dzięki któremu drugą pizze w restauracji Pizza Hut otrzymacie w prezencie!
7 years, 4 months ago

Wystrój ładny i estetyczny, nie dawno przeprowadzany był remont. Miła obsługa, jedzenie dobrej jakości. Atutem jest bar sałatkowy, gdzie zapewnione mamy nie limitowane dokładki. Dla spragnionych także nie limitowane dolewki napojów. Restauracja ma też w zanadrzu bardzo miłą obsługę oraz ... Categories: Restaurants 
Świętojańska 36
Gdynia
6614444

Reviews

 • Agnieszka A
  195
  7 years ago

  Jestem zdania, że za jakość się płaci... Szczególnie czuć różnicę w smaku, kiedy idziemy do osiedlowej pizzerii, w której dostaniemy pizzę posypaną czymś seropodobnym, a gdy idziemy do pizzerii takiej jak Pizza Hut :) Czasem pojawia się taki dzień w życiu każdej kobiety, że mamy ochotę na coś tuczącego, dlatego zawsze chętnie wybieram się do Pizzy Hut na mega wyżerkę, a jestem pewna, że dostanę świeże i dobrej jakości jedzonko :)

 • Aleksandra
  160
  7 years, 4 months ago

  Moim zdaniem Pizza Hut, to restauracja, którą z pewnością mogę polecić każdemu miłośnikowi pysznej pizzy. Z menu wypróbowałam wszystko, dlatego wiem, że pizza i makarony są świetne. Osobiście nie proponuję wybierać baru sałatkowego, bo choć rzeczywiście można się w nim objadać bez końca, to warzywa są często mrożone i bez smaku :(. Pamiętam, że wiele lat temu bar sałatkowy był dużą lepszej jakości i mimo by było, gdyby powróciły tamte smaki.Są częste promocje, obsługa grzeczna, a jeśli chodzi o wystrój, to nawet na niego nie zwrócicie uwagi z powodu dobrego jedzenia:)

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Edyta "sovrumana" G. Zgadzam się, bar sałatkowy popsuł się, ale obsługa dalej bardzo miła :)
 • Joanna "asienia"
  185
  7 years, 9 months ago

  Uważam, że żadna pizzeria pod względem smaku nie może konkurować z Pizzahut. Pizze są rzeczywiście pyszne. Jestem fanką również wszelkich makaronów tam serwowanych. Są naprawde smaczne. Bar sałatkowy za który płaci się raz a je ile chce jest fajnym rozwiązaniem. Ja często bywam tam własnie na sałatki. Istnieje rotacja promocji dlatego zawsze warto się pytać o nowe. Największym minusem są ceny. Uważam, iż jesty tam dość drogo jak na pizzerie. Za tą samą cene można zjeść w fajnej restauracji coś oryginalszego niż pizza.
  Reasumując, gdyby pominąć ceny, byłoby naprawde super.

 • Piotr "8" T.
  15
  7 years, 9 months ago

  Pizze dość smaczne, chociaż ilość składników pozostawia wiele do życzenia. Oszczędności praktycznie na każdym kroku. Praktycznie bo nie dotyczy to baru sałatkowego. Płacisz raz a nakładasz ile chcesz.

 • Małgorzata Laszczak
  70
  7 years, 9 months ago

  Wystrój ładny i estetyczny, nie dawno przeprowadzany był remont. Miła obsługa, jedzenie dobrej jakości. Atutem jest bar sałatkowy, gdzie zapewnione mamy nie limitowane dokładki. Dla spragnionych także nie limitowane dolewki napojów. Restauracja ma też w zanadrzu bardzo miłą obsługę oraz częste promocje, a jedzenie ma naprawdę dobrą jakość. W razie problemów z daniem bez problemowo wymienią Ci je na nowe. Niestety czas oczekiwania posiłku wynosi ok. pół godziny. Jest też drogo, a ze względu na popularność miejsca, często ciasno i tłoczno.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet