Piotr i Paweł Supermarket

Based on 4 reviews

Piotr i Paweł – dwóch facetów. Lecz kto zna ich dzieło, ten rozumie dlaczego polecam tych panów. Otóż założyli oni sieć sklepów. Nie są to wyłącznie sklepy spożywcze. Znajdziemy tam również artykuły chemiczne, ogromny dział mięsny, znaczny wybór alkoholi, ŚWIEŻE ... Categories: Shopping Centres  Stores 
ul. Marcelińska 23
60-801 Poznań
+48 061 867 36 16
www.piotripawel.pl

Reviews

 • Marta "Heaen" Ciesielska
  0
  7 years, 3 months ago

  Po codzienne zakupy zdecydowanie tam nie chodzę, bo najzwyczajniej w świecie mnie nie stać. Gdybym miała dość pieniędzy, aby się nimi nie przejmować, na pewno odwiedzałabym ten sklep. Jest tam czystko, przestrzennie, jasno (typowe chwyty marketingowe). Wybór alkoholi (szczególnie różnorodność piw) jest niezwykle zachęcający. Dodatkowo można tam dostać rzeczy z tzw. ekskluzywnej półki. Choć nie do końca wierzę w lepszą jakość produktów z metką, to trzeba przyznać, że chociażby bogata gama herbat, czy też obfity dział ze zdrową żywnością stanowią mocny punkt sklepu.
  Z drugiej strony będąc częstym gościem w TESCO nie dostrzegam tak dużego dysonansu pomiędzy asortymentem obu sklepów. Także uważam, że PiP trochę przesadza cenowo. No i jak dla mnie obsługa nie jest wcale jakoś bardzo uprzejma, pani nawet nie rzuciła grzecznościowym "Czy mogę być winna grosik?", po prostu z grobowym milczeniem wydała zaokrągloną sumę.
  Za "zwykłe" produkty sporo się przepłaca, a ich skład porównywany np. z mlekiem z Biedronki o dziwo wychodzi na korzyść tej drugiej (pod względem chemii w mleku pasteryzowanym). Także warto się trzy razy zastanowić, czy chcemy przepłacać za sam przywilej siatki z Piotra i Pawła. Za to po oryginalne i ciekawe piwo, składniki do sushi, krewetki, dziwaczne owoce, elementy niezbędne do upieczenia ciasta wg przepisu Nigelli Lawson, trzeba iść tam, ewentualnie kluczyć godzinami po uliczkach Poznania w poszukiwaniu wyspecjalizowanych sklepów.

 • Iza "izapik" Piekarzewska
  0
  7 years, 8 months ago

  W sklepie tej sieci znajdziemy takie produkty, których możemy długo szukać gdzie indziej. Są tu nie tylko towary bardziej luksusowe, ale też mniej znanych marek. Dostaniemy tu nie tylko produkty spożywcze, ale też chemiczne, prasę, przemysłowe. Jak najbardziej polecam

 • Damian "Slayer" Kędzia
  25
  7 years, 8 months ago

  Dla studenta o dziwo też się znajdzie tam parę rzeczy do zakupu. Jednak generalnie to typowy luksus delikatesowy. Dla kogoś z portfelem. Pomijając jednak sprawy finansowe - obsługa i wybór towarów przygniata. Jest na czym zawiesić oko. Świeżo wypiekane różne rodzaje pieczywa, piwa z całego świata, wspaniałe wędliny i sery i wiele innych. Wszystko poukładane i czyste w przeciwieństwie do wielu hipermarketów, gdzie brud jest na porządku dziennym. To wszystko sprawia, że chodzi się tam z przyjemnością. Nawet choćby kupić batonika i móc pooglądać szeroką ofertę "Piotra i Pawła". Nawet to w tym miejscu sprawia przyjemność.

 • Tomasz "tomaszko" Kowalski
  240
  7 years, 8 months ago

  Piotr i Paweł – dwóch facetów. Lecz kto zna ich dzieło, ten rozumie dlaczego polecam tych panów. Otóż założyli oni sieć sklepów.
  Nie są to wyłącznie sklepy spożywcze. Znajdziemy tam również artykuły chemiczne, ogromny dział mięsny, znaczny wybór alkoholi, ŚWIEŻE pieczywo oraz bogaty asortyment dań gotowych.
  Można powiedzieć – jest wiele takich sklepów. To prawda, Piotr i Paweł nie jest wyjątkiem. Ja polecam go za to, że jest blisko i nigdy się na nim nie zawiodłem. Po prostu go lubię!
  Są momenty, gdy się nie chce. Gdy trzeba iść do sklepu, ale wolelibyśmy, żeby to sklep przyszedł do nas. Pan Piotr i Pan Paweł zadbali o to! Zakupy przez Internet z dostawą do domu. Droższe, lecz wygodniejsze dla leniwych.
  Jest jeszcze kilka plusów, które doceniłem w sklepie w dzielnicy Jeżyce. Po zapłaceniu możemy wziąć darmowy program TV (oszczędność dla biednego studenta). Czasem się naprawdę przydaje.
  Kolejnym znaczącą zaletą dla dbających o środowisko jest możliwość wyboru. Plastikowa siatka czy papierowa torba. A myślałem, że takie torby to tylko w Stanach ;)
  Sklep jest bardzo dobrze zarządzany. Umieściłbym go w ścisłej czołówce tego typu sklepów.
  Jeśli czegoś szukać to migiem do Piotra i Pawła!

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet