Piotr i Paweł

Based on 4 reviews

Piotr i Paweł znajdujący się w niedawno otwartym Centrum Handlowym Familia jest często odwiedzany przez studentów. Głównie ze względu na bliskość supermarketu.Jak w każdym Piotrze i Pawle znajdziesz tu wszystko, czego Ci potrzeba, o miłej obsłudze też nie należy zapominać. ... Categories: Stores  Supermarkets 
Al. Grunwaldzka 471
80-309 Gdańsk
+48 58 761 49 00
www.centrum-familia.pl

Reviews

 • Dorota "cocoxfork" Kasperek
  10
  6 years, 5 months ago

  Przez pewien czas omijałam ten sklep szerokim łukiem. Studenci pobliskiej uczelni zwykli mówić, że jest w nim drogo, a co gorsza, nic w nim nie ma. Powiedziałabym wręcz przeciwnie!
  Jest to rodzaj super marketu z delikatnie przyciemnionym światłem, nad którym można by wręcz napisać "Tu kupisz to o czym myślisz". Cen nie nazwałabym wygórowanymi. Porównując ceny tych samych z innymi sklepami nie widać różnic. Są za to też bardziej ekskluzywne produkty, których ceny faktycznie są trochę wyższe.
  W sklepie pracuje miła obsługa i są darmowe siatki. Zdecydowanie polecam.

 • Aleksandra
  160
  7 years, 4 months ago

  W tych delikatesach można znaleźć wszystko, gdyż jest tam rzeczywiście bogata oferta artykułów spożywczych, nawet na najbardziej wybredne podniebienia :).
  Ceny są z pewnością wyższe niż w innych sklepach, dlatego być może nie ma w nich przeludnienia.

 • Anonim
  0
  7 years, 6 months ago

  Piotr i Paweł to świetnie zaoptatrzone delikatesy- zachęcają one bogactwem artykułów nie tylko polskich, ale także zagranicznych, które ciężko znaleźć w zwykłym sklepie spożywczym. Zawsze można dostać tu nietypowe produkty, takie jak mało popularne przyprawy, alkohole, produkty dietetyczne itp. Atutem tego sklepu jest niewątpliwie porządek na półkach i regałach, a także dbałość o to, aby owoce i warzywa były zawsze świeże. Sklep sprzyja spokojnym zakupom, gdyż nigdy nie ma tam zbyt wiele ludzi, dlatego też rzadko kiedy można natknąć się na kolejkę do kasy.

 • Patrycja "pati" Filipska
  415
  8 years ago

  Piotr i Paweł znajdujący się w niedawno otwartym Centrum Handlowym Familia jest często odwiedzany przez studentów. Głównie ze względu na bliskość supermarketu.Jak w każdym Piotrze i Pawle znajdziesz tu wszystko, czego Ci potrzeba, o miłej obsłudze też nie należy zapominać.
  W tym samym budynku mamy do dyspozycji drogerię Natura, aptekę i cukiernię.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet