Pinezka Club

Based on 4 reviews

Add photos
STREFA DOBRYCH CEN
Drinki w clubie Pinezka po promocyjnej cenie: PIT BULL .......................................... 14 zl MARTINI Drinks .......................................... 10 zl Malibu Drinks .......................................... 10 zl WÓDKA .......................................... 6 zl ORYGINAL BACARDI MOJITO .......................................... 14 zl RED BULL BOAT .......................................... 88 zl OKOCIM 0,5L .......................................... 6 zl OKOCIM 0,3L .......................................... 5 zl CARLSBERG 0,5L .......................................... 8 zl CARLSBERG 0,3L .......................................... 6 zl KAMIKAZE .......................................... 8 zl KRWAWA MARY .......................................... 10 zl ORGASMUS .......................................... 8 zl SESJA .......................................... 11 zl BACARDI CUBA LIBRE .......................................... 12 zl WHISKY SOUR .......................................... 10 zl GIN FIZZ .......................................... 10 zl TEQUILA SUNRISE .......................................... 15 zl
7 years, 5 months ago

Pinezka Club ! Club obchodził nie dawno swoje 1 urodziny. Mimo tak krótkie stażu, jest jednym z najczęściej odwiedzanych clubów w mieście. Pinezka posiada 2 poziomy, na których posłuchać możemy różnorodnej muzyki- od popu po muzykę techno. W sobotnie wieczory ... Categories: Night Life 
ul.Obitza 3/ Warszawska 100A (obok Orlenu)
Olsztyn
89 511 93 09
www.pinezkaclub.pl

Reviews

 • sylwia Świtajewska
  370
  7 years, 4 months ago

  Ten Typ Mes wystąpił w Olsztynie 29.04. Zdecydowanie poruszył słuchaczy, koncert emanował energią, atmosfera była niezapomniana.

 • Ola Dąbkowska
  85
  7 years, 5 months ago

  Pinezka naprawdę zadziwia, można powiedzieć, że dzięki temu clubowi młodzi mogą posłuchać muzyki na żywo, ponieważ do Pinezki zapraszane są gwiazdy polskiej sceny muzycznej. 10 kwietnia odwiedził Olsztyn dość kontrowersyjny raper Peja- tym razem nikomu z przybyłych na koncert nic się nie stało. Ludzie dopisali, a Peja dał naprawdę dobry koncert. Warto również wspomnieć, że raper przybył do Olsztyna promować nową płytę. Oby więcej takich koncertów !

 • sylwia Świtajewska
  370
  7 years, 5 months ago

  chyba najprzestronniejszy w Olsztynie. Dobra klimatyzacja, niewygórowane ceny, ciekawe promocje. W Pinezce odbywają się też koncerty, ale muszę powiedzieć, że przynajmniej ostatnio nagłośnienie pozostawiało wiele do życzenia...Może to była tylko jednorazowa sytuacja.

 • Ola Dąbkowska
  85
  7 years, 5 months ago

  Pinezka Club !
  Club obchodził nie dawno swoje 1 urodziny. Mimo tak krótkie stażu, jest jednym z najczęściej odwiedzanych clubów w mieście. Pinezka posiada 2 poziomy, na których posłuchać możemy różnorodnej muzyki- od popu po muzykę techno. W sobotnie wieczory zabawia grupa "Niepokorni". Kolejnym plusem jest strefa niskich cen oraz dobre drinki polecam szczególnie- "Orgasmus". Club posiada swój fan page na facebook'u gdzie można wygrać darmowe wejściówki na koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.
  Chciałam się przyczepić do jednego- niekorzystnej lokalizacji, ale niestety nie mogę. Pracownicy pracują i nad tym. Co jakiś czas specjalny bus odwodzi bawiących się w clubie do domu. Bardzo fajny club- Polecam !

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet