Piękny Pies

Based on 10 reviews

Add photos
Czwartek/Piátek
Kazdy czwartek i piatek : szhot za 3zl
7 years, 3 months ago

Wybór lokali na Rynku jest przeogromny. Właściwie w każdej kamienicy można się napić i to niekoniecznie w klubie. Ale o klubach jest mowa w tej kategorii, więc trzymajmy się nazewnictwa. Do Pięknego Psa trafiłam za pierwszym razem totalnie przez przypadek, ... Categories: Commercial music  Night Life 
Sławkowska 6a
Kraków

http://www.piekny-pies.pl/

Price range: 

Reviews

 • Magdalena "Magenta" Urban
  15
  6 years, 6 months ago

  Jeśli chcielibyśmy osobowość Krakowa przedstawić przy pomocy jakiegoś lokalu znajdującego się w tym mieście, to Piękny Pies nadaje się do tego idealnie. Wystrój tego miejsca jest dość oszczędny, ściany okraszone są przykładami twórczości gości odwiedzających Pięknego Psa. I właśnie ów czynnik "współtworzenia" przez bywalców jest dla tej knajpy najważniejszy. Atmosfera Psa to ludzie, którzy tu przychodzą ich rozmowy o życiu, filozofii, sztuce do 4-5 nad ranem przy doskonałej muzyce, której raczej nie słyszy się w innych krakowskich knajpach... Z informacji praktycznych: na górnym poziomie są dwie sale (w tym jedna dla palących) ze stolikami, na dole parkiet (gdzie w piątki i soboty organizowane są imprezy taneczne). Odbywają się tutaj także panele dyskusyjne, spotkania z artystami oraz pokazy filmów.

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 8 months ago

  Bardzo interesujące miejsce, panuję tam klimat i atmosfera inna od wszystkich. Dobra muzyka, miła obsługa i fajnie urządzone wnętrze. Jedno z lepszych miejsc w Krakowie, by spędzić wieczór ze znajomymi. Zazwyczaj jest tam tłoczno, ze względu na popularność klubu, który jest często i bardzo chętnie odwiedzany zarówno przez mieszkańców jak i turystów, jednak nie jest to minus tego miejsca, ponieważ dzięki temu dobra zabawa jest tam zawsze gwarantowana. Ponadto w klubie odbywają się wernisaże, wystawy lokalnych artystów. Polecam!

 • Jakub Kucharczyk
  45
  7 years, 3 months ago

  Klimat tego miejsca można poczuć najlepiej siedząc przy barze i rozmawiając przy wódce ze stałymi bywalcami ale to dopiero początek atrakcja! Szczególnie w czwartki i piatki odbywają się tam super imprezy z bardzo dobra ,muzyką i fajnymi promocjami na alkohol. Gorąco polecam świetne miejsce .

 • Aleksandra L.
  35
  7 years, 3 months ago

  Klub Piękny Pies, jak wiele innych znajdujących się w samym sercu Krakowa, przyciąga swą tajemniczością i niesamowitym urokiem. Śmiało można tutaj wpaść na imprezę z paczką, gdyż Piękny Pies jest gwarancją świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Nie przejmujcie się, kiedy w lokalu będzie taki tłok, że dojście do baru stanie się laurem dla wybranych – tak to już jest w najlepszych miejscach w mieście.

  Klub organizuje także różnego rodzaju wystawy, koncerty i występy artystów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

 • Michalina "misha" Kaliszuk
  35
  7 years, 5 months ago

  Piękny Pies to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Krakowie. Kiedyś znajdujący się przy ulicy św. Jana, obecnie przy ulicy Sławkowskiej, stał się już prawdziwą legendą nocnego życia. Cechą charakterystyczną tego miejsca jest to, iż to nie wystrój wnętrza klubu tworzy jego atmosferę, a wyłącznie ludzie. I to ilu ludzi! W zasadzie w każdy dzień tygodnia, w weekendy szczególnie, Piękny Pies jest wypełniony absolutną mozaiką różnych osób - mężczyzn, kobiet, młodych, starych, hetero, homo, obcokrajowców... Do wyboru, do koloru. Tu imprezy zaczynają się o 22, a kończą... Często w zasadzie wcale się nie kończą, lub nad ranem przenoszą się do sąsiedniej Dekafencji :) Jest ekstrawagancko, jest artystycznie (częstymi gośćmi są m.in. Maleńczuk czy Świetlicki), jest trochę dekadencko i trochę szpanersko. Powiedzieć, że było się na imprezie w "Piesku" jest zdecydowanie w dobrym tonie.

  Górny poziom jest przeznaczony głównie do siedzenia, na dole zaś znajduje się drugi bar i parkiet, gdzie można potańczyć. Jeśli ktoś chce poznać przedziwnych, fajnych ludzi, wyszaleć się i przeżyć coś niezapomnianego - niech odwiedzi Pięknego Psa.

 • Jonasz Wiercioch
  50
  7 years, 5 months ago

  Piękny pies,równie piękny jak sam Kraków, jednakże jego piękno nie leży w wizualnej koncepcji klubu, lecz w klimacie jaki tam panuje. Tą wspaniałą atmosferę tworzą przede wszystkim mozaika ludzi, którzy przychodząc tam o godzinie 21 potrafią siedzieć do bladego świtu, ciesząc się tanim, jak na Krakowskie warunki, piwem i innymi trunkami. Ludzie z przeróżnych branży, o odmiennych poglądach i w różnym wieku, przychodzą do klubu by się poznawać, rozmawiać i cieszyć pięknem Krakowskich nocy. Kolejną godną pochwały cechą Psa jest jego różnorodność muzyczna, każdego wieczoru grane są inne dźwięki, zarówno pokazy umiejętności Dj'ów jak i koncerty live. Jest to klub, który nigdy nie świeci pustkami, nawet w tygodniu. Osoby otwarte na różnorodności muzyczne i społeczne, które chcą napoić się Krakowskim klimatem, powinny wybrać nocny "spacer" z Pięknym Psem.

 • "kobieta_dywan"
  25
  7 years, 5 months ago

  Legendarny Piękny Pies ma w sobie raczej niewiele piękna. Skromny, bardzo oszczędny wystrój, aczkolwiek jest to efekt założonego minimalizmu. Liczne fotografie na ścianach to prace krakowskich artystów, w lokalu bowiem często odbywają się wystawy i wernisaże. Piwnica - sala dla palących nie ma sprawnej wentylacji. Również na dole znajduje się dance floor, a DJ dba o wysoki poziom artystyczny muzyki. Drugi bar jest raczej słabo zaopatrzony. Możemy tu zamówić głównie piwo. 2 górne sale są przestronne i zdecydowanie lepiej przystosowane do prowadzenia rozmów niż głośna piwnica. W górnym barze zamówić można kawę, herbatę, niemal każdy drink, a także piwo już od 7 zł czy shota wódki od 3 zł. W Pięknym Psie regularnie odbywają się koncerty live - różne style i gatunki, każdy znajdzie coś dla siebie. Klienci to przede wszystkim krakowska bohema artystyczna. Ludzie w różnym wieku, których wabi niepowtarzalny klimat tego miejsca, które żyje własnym życiem. "Tak się bawi Kraków nocą, tak artyści bawią się". Dodatkową atrakcją jest nieformalna królowa Psa - Barbara, niemal codziennie na posterunku. Od kilkunastu, może kilkudziesięciu lat. Nie ma co, miejsce wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Polecam.

 • Agata "Chococoffe"
  90
  7 years, 5 months ago

  Intrygująca nazwa lokalu nie jest obietnicą bez pokrycia. Piękny Pies to miejsce naprawdę klimatyczne, a jednocześnie na luzie. Nie czujemy się tutaj przytłoczeni wypełzającym z każdego konta "artyzmem". Podział na poziom górny i dolny jest idealnym rozwiązaniem - na górze można porozmawiać bez szkody dla strun głosowych, zaś na dole potańczyć do woli. Muzyka zależna od DJa - trafimy tutaj na reggae, rock, muzykę klubową i dyskotekowe hity.
  Oprócz tego klub organizuje wystawy oraz koncerty dobrych, oryginalnych, polskich i zagranicznych artystów.
  Na koniec dodam, że obsługa w Pięknym Psie jest naprawdę miła i chętnie pomoże wybrać drinka - nawet niezamożnym studentom.

 • Patryk "empe" eM
  90
  7 years, 6 months ago

  Nie wiem czemu ale każde wspomnienie nazwy tego klubu wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Być może dlatego, że lubie czworonogi merdające ogonkiem, a szczególnie te piękne. Mniejsza o to co by to nie było. Piękny pies to w Krakowie miejsce dobrze znane i powszechnie lubiane. Za co (oprócz nazwy)osobiście go lubie? Fajny klimat, a ponadto co najważniejsze uważam, że jest to klub z kulturą. Miła obsługa, piwo i od czasu do czasu organizowane koncerty. Polecam

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Em Gie Moim zdaniem fajny klimat tego lokalu tworzy grafika Maciejowskiego na głównej ścianie :)
 • Agnieszka "Kangurek" W
  125
  7 years, 8 months ago

  Wybór lokali na Rynku jest przeogromny. Właściwie w każdej kamienicy można się napić i to niekoniecznie w klubie. Ale o klubach jest mowa w tej kategorii, więc trzymajmy się nazewnictwa.

  Do Pięknego Psa trafiłam za pierwszym razem totalnie przez przypadek, podobnie jak znajomi. Wchodzimy, a tu grafika! pełne stoliki! ludzie! Gdzieś pomiędzy główami wisiał telebim z piłką nożną, czyli atmosfera iście klubowa i w sam raz na coś z procentami. Drinki wymyślne składające się z soku + kopiącego płynu są mniej więcej za 12 złotych, żołądkowa z colą 9 złotych... Do tego dochodzą shoty, piwa i inne napoje, na które osoby niepełnoletnie sobie pozwolić nie mogą.

  Jeśli idzie o atmosferę, to jest w Pięknym Psie naprawdę ciekawie. Na tyle, że chce się tam wrócić. Na parterze można zająć sofę i wznosić toasty za piękne kobiety i za sesję, natomiast na dolnym poziomie wytańczyć się na tyle, żeby ze zmęczenia paść prosto do łóżka (ale to już po powrocie do domu). Muzyka dosyć typowa, w sam raz do poskakania.

  Klub polecam i zachęcam do odwiedzin, także na kawę (ponoć jest w karcie).

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet