Perfumeria Douglas Galeria Krakowska

Based on 8 reviews

Perfumeria Douglas to wszystkie ekskluzywne marki perfum w jednym miejscu. Swój ulubiony zapach można znaleźć przy pomocy profesjonalnych sprzedawców, którzy zawsze są chętni by udzielić kilku rad niezdecydowanym klientom. Ta luksusowa perfumeria oferuje także różnego rodzaju kosmetyki, a specjalnie wyszkolony ... Categories: Perfume  Stores 
ul. Pawia 5
Kraków

www.douglas.pl

Price range: €€

Reviews

 • Anonim
  0
  4 years, 11 months ago

  dla mnie perfumerie douglas są świetnym miejscem na zakupy, zastanawiam się jednak, jak sie tam pracuje.. przeglądając www znalazłam http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,27492
  myślicie, że to może być prawda?

 • Magda "mgawlik" Gawlik
  185
  6 years, 7 months ago

  Douglas to zdecydowanie największa konkurencja dla Sephory. Osobiście wolę tę drugą markę, ale wiem, że są osoby dla których Douglas jest zdecydowanie lepszy. Mnie najbardziej razi nachalność obsługi w Douglasie. Kilka dni temu zajrzałam tam w poszukiwaniu perfum i pomimo tego, że grzecznie podziękowałam panu, które zaproponował pomoc i tak nie mogłam się "uwolnić" od ogromnej chęci pomocy, której chciał mi udzielić. Uważam, że to przesada, zwłaszcza, że lubię sama sprawdzić zapachy i ewentualnie później zapytać o radę. Dodatkowo wydaje mi się, że w Sephorze panuje lepsza i przyjemniejsza atmosfera, w której po prostu dobrze kupuje się kosmetyki.

 • Katarzyna "iamkath" Wroniak
  45
  6 years, 7 months ago

  W wielkim skrócie Douglas jest dobrą perfumerią z ciekawym asortymentem. No, ale aż prosi się wspomnieć o nachalnej obsłudze, która atakuje potencjalnego klienta z każdej strony. Szczerze mówiąc z tamtejszą obsługą jest jak na loterii. Czasami zdarzy się kompetentna sympatyczna dziewczyna, która obdaruje cię mnóstwem próbek i fachowych porad, innym razem natomiast znudzona pani z miną z serii "i tak cię na to nie stać". W efekcie jestem tam tylko kiedy muszę, bo kosmetyki Bobbi Brown czy kultowy zapach Daisy Marca Jacobsa można znaleźć na terenie Polski tylko tam. Jednak na tle Sephory wypada zdecydowanie słabiej.

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 8 months ago

  Bardzo fajna perfumeria,w której w jednym miejscu znajdziemy wszystkie znane marki kosmetyków. Polecam zakupy w tej perfumerii, gdyż pomimo dosyć wysokich cen, produkty zawsze spełniają oczekiwania. Jedynym minusem jest obsługa, która trzeba oddać jej rację chce pomóc, niejednokrotnie bardzo dobrze doradzi, jednak jest zdecydowanie zbyt nachalna, co zniechęca i to bardzo!

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 9 months ago

  Lubię perfumerię Douglas, ale moim zdaniem na tle swojego największego konkurenta- firmy Sephora, wypada trochę słabiej. Może bierze się to stąd, że nie oferuje kosmetyków swojej marki, a jedynie jakieś akcesoria, które niestety nie są najlepszej jakości. Obsługa rzeczywiście jest bardzo sympatyczna i pomocna, ale czasem wydaje mi się zbyt nachalna. Kiedy chcę po prostu pooglądać, powąchać, rozglądnąć się a nie koniecznie kupować zawsze czuję się jak intruz, bo co 5 minut przychodzi kolejna ekspedientka i pyta się czego szukam.

 • Em Gie
  35
  7 years, 4 months ago

  W sieci perfumerii Douglas najbardziej lubię kompetentną obsługę. Nie mając zielonego pojęcia o nowościach na rynku kosmetyków jestem zdana na pomoc ekspedientek. I nigdy się nie zawiodłam! Dodatkowym plusem jest mnóstwo różnego rodzaju próbek perfum, kremów które dostajemy przy zakupie.

 • "Cinnamon"
  110
  7 years, 5 months ago

  Polityka Douglas opiera się na profesjonalnej obsłudze klienta - indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb to podstawa interakcji klient - obsługa. Nie wszędzie jednak można spotkać się z profesjonalizmem pracowników..

  Jeśli mowa o perfumerii Douglas w Galerii Krakowskiej moja opinia musi być pozytywna! Regularnie robię zakupy w tym miejscu i zawsze jestem zadowolona z zakupionych produktów. Nie zawsze do końca jestem pewna, czego potrzebuję, ale rozmowa z konsultantką pomaga mi w podjęciu decyzji. Jednym słowem maga pozytyw z mojej strony!

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  "mała_czarna" Pod tą recenzją mogę podpisać się obiema rękoma. Dodatkowo warto wspomnieć o bonusach ( próbki perfum, tuszy do rzęs itp), które dostaje się przy zrobieniu większych zakupów.
 • Izabela Pawłowska
  20
  7 years, 5 months ago

  Perfumeria Douglas to wszystkie ekskluzywne marki perfum w jednym miejscu. Swój ulubiony zapach można znaleźć przy pomocy profesjonalnych sprzedawców, którzy zawsze są chętni by udzielić kilku rad niezdecydowanym klientom. Ta luksusowa perfumeria oferuje także różnego rodzaju kosmetyki, a specjalnie wyszkolony personel udziela bezpłatnych porad kosmetycznych i makijażowych.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet