Parawanowiec

Based on 1 review

Akademik znajduje się w tym samym budynku, co "Słowianka", a więc i standardy są podobne. Jest nieco mniejszy, również czteropiętrowy, na piętrze mieści się około 20 pokoi, które może i wielkie nie są, ale nawet w przypadku mieszkania w trzy ... Categories: Halls  Hotels and Hostels 
pl. Grunwaldzki 28
50-363 Wrocław


Price range: 
Parking: None
Wheelchair accessible: yes

Reviews

 • Beata
  430
  7 years, 5 months ago

  Akademik znajduje się w tym samym budynku, co Słowianka, a więc i standardy są podobne. Jest nieco mniejszy, również czteropiętrowy, na piętrze mieści się około 20 pokoi, które może i wielkie nie są, ale nawet w przypadku mieszkania w trzy osoby nie trzeba non stop na siebie wpadać.
  Na ostatnim, piątym piętrze znajduje się pokój do nauki oraz pokój "muzyczny" (zmieniający nazwy zgodnie z aktualną potrzebą). Niektórzy wolą uczyć się we własnych czterech ścianach, inni – właśnie w popularnie zwanym "ryjcu", gdzie (widząc wysiłek umysłowy pozostałych studentów) łatwiej jest im się zmobilizować i wziąć za siebie.
  Łazienki są dwie na każdym piętrze, nie ma podziałów męsko-damskich, koedukacja pełna. Bez problemu można zrobić w nich wszystko, czego się potrzebuje lub na co ma się ochotę. ;)
  Dwie kuchnie również są do dyspozycji studentów. Tak, są nawet kuchenki z działającymi piekarnikami, więc można zaszaleć.
  Pralnie – obędzie się bez szokujących informacji – dwie. Teoretycznie klucz przypada na pokój raz w tygodniu, ale bez problemu można prać do woli, jeśli ktoś lubi i o ile dogada się z współmieszkańcami.
  Na parterze znajduje się sala telewizyjna, gdzie niedawno zainstalowano telewizję n.

  W Parawanowcu czuć typową atmosferę domu akademickiego, gdzie studenci żyją ze sobą, a nie tylko obok siebie. Jeśli ktoś chce poczuć, jak to smakuje, złożenie wniosku o mieszkanie w tym miejscu jest bardzo dobrym pomysłem. Brak modułów, jakie posiada Kredka, Ołówek czy Dwudziestolatka, sprzyja zawieraniu nowych znajomości i czyni akademik bardziej przyjaznym, chociaż z perspektywy wygody i komfortu może to odstraszać. A jednak nie taki diabeł straszny.
  Osobiście mieszkam w takich warunkach już drugi rok i jeszcze żyję. ;) Co więcej - mam się bardzo dobrze.
  Aktualnie w budynku nie można palić, ale z powodu braku palarni i tak można to robić, o ile pamięta się o czujnikach przeciwpożarowych. Pracownicy są w porządku, portierzy nie robią większych problemów, chociaż, jak to w codziennym życiu bywa, czasem dochodzi do pewnych scysji.
  Miesiąc przyjemności kosztuje 306 zł w pokoju trzyosobowym, dostępne są również wersje dwuosobowe, a nawet "jedynki". Za przenocowanie studentów UWr trzeba zapłacić około 16 złotych, a reszty – prawie 30 złotych. Są kamery.

  Podsumowując: z Parawanowca ludzie nie uciekają, że aż się kurzy, ponieważ tam naprawdę da się mieszkać i dobrze się bawić. :)

Show hiden reviews - Who and why hides reviews?

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet