Papryka

Based on 3 reviews

Sopocki klub z zewnątrz kusi swą przyjazną architekturą do wnętrza, zaś wciąga intymną czerwienią, przetykaną miękkimi kanapami i nastrojowym światłem. Być może nie zachwyci bywalców modnych adresów, zachwyci natomiast zwolenników leniwej, bezpretensjonalnej rozrywki. Amatorów domowych imprez, w tym wypadku pozbawionych ... Categories: Clubs  Night Life 
ul. Grunwaldzka 11
Sopot
585517476
http:// www.klubpapryka.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  7 years, 4 months ago

  Klub, który w Sopocie ma już swoją długą historię. Całkiem przyjemne miejsce zarówno na spotkanie za znajomymi przy piwie, jak i na wyjście na imprezę. Często odbywają się tu koncerty. Sam klub dosyć ciasny, ale z klimatem. Świetni barmani, znający się na swoim fachu ;)

 • Aleksandra
  160
  7 years, 5 months ago

  Papryka jest to miejsce dla wszystkich, którzy szukają ucieczki od standardowych, plastikowych klubów, w których króluje zawsze ta sama atmosfera.
  Papryka od zawsze kojarzy mi się z chilloutem oraz niepowtarzalnym klimatem.
  Szczególnie polecam koncerty, które dzięki świetnej organizacji, zapadają w pamięć na długi czas.Warto też wybrać się na drinka, jeśli ma się akurat ochotę na odskocznie od szybkiego tempa nadawanego przez życie.

 • Martyna Napiórkowska
  25
  7 years, 8 months ago

  Sopocki klub z zewnątrz kusi swą przyjazną architekturą do wnętrza, zaś wciąga intymną czerwienią, przetykaną miękkimi kanapami i nastrojowym światłem. Być może nie zachwyci bywalców modnych adresów, zachwyci natomiast zwolenników leniwej, bezpretensjonalnej rozrywki. Amatorów domowych imprez, w tym wypadku pozbawionych sąsiedzkich uwag.

  Klub podzielony na trzy uzupełniające się części. Na parterze hedonistyczne zaleganie na kanapach, na piętrze regularne hulanki i jeszcze tzw. międzykondygnacyjne zacisze dla spragnionych kameralnych dyskusji.
  Do stałych elementów programu artystycznego należą:

  Czwartek: SECOND HAND - MUZYKA LEKKO UŻYWANA wieczór muzyki funk, disco, soul oraz innych tanecznych gatunków lat 70-tych i 80-tych. Antydidżej ZURT DE LUX.

  Piątek: NOC POŁAMANYCH BITÓW prezentacja nowych i najnowszych dokonań sceny breakowej i nu-electro. DJ PORRO

  Sobota: ANTYDIDŻEJSKA MIESZANKA ZURTA DE LUXA od swingu do electro, energetyczny przekrój kilkunastu stylów Antydidżej ZURT DE LUX.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet