Orthopedia

Based on 4 reviews

Add photos
Piwne czwartki
W każdy czwartek 0,5 litra LECHA za 3,50 zł!!!
7 years, 6 months ago

Jedyne miejsce, gdzie nie leci ogłupiająca techniawka, tylko nieco ambitniejsze kawałki (choć też bez przesady). Drinki całkiem tanie i bardzo dobre. Podziemny klimat - naprawdę nieziemski. A co najważniejsze: brak homofobów i facetów patrzących się na kobiety jak na obiekty ... Categories: Commercial music  Night Life 
Piotra Skargi 18
50-082 Wrocław

http://www.orthopedia.pl/

Reviews

 • "agatafiolek"
  390
  7 years, 6 months ago

  Świetnie się bawiłam w tym lokalu, wszyscy śmieją się, wygłupiają. Można się nieźle wyszaleć, i przy tym nie czuć wzroku innych na sobie. Tam każdy jest sobą, i tak jak wyżej zostało napisane tolerancja przez duże "T":)

 • Anna Julia M.
  545
  7 years, 6 months ago

  Jeszcze kilka lat temu Orthopedia była odbierana jako miejsce snobistyczne , dla nielicznych .Moja jakże dociekliwa postać , postanowiła sprawdzić jak jest naprawdę . Fakt towarzystwo , które tam można spotkać jest specyficzne , ale nie snobistyczne , przynajmniej w moim odczuciu . Muzyka rewelacja, miła obsługa , no i tolerancja przez duże "T". Na pewno jeszcze tam wrócę :)

 • Kasia "Kakita" Ziętek
  425
  7 years, 6 months ago

  Zgadzam się w pełni z opinią poprzedniego recenzenta, miła atmosfera i ambitna muzyka!

 • Mag "magiermek" Gie
  515
  7 years, 6 months ago

  Jedyne miejsce, gdzie nie leci ogłupiająca techniawka, tylko nieco ambitniejsze kawałki (choć też bez przesady). Drinki całkiem tanie i bardzo dobre. Podziemny klimat - naprawdę nieziemski. A co najważniejsze: brak homofobów i facetów patrzących się na kobiety jak na obiekty seksualne. Całkowita wolność (wyzwolenie?). Poza tym - miejsce spotkań całkiem fajnych ludzi. W zasadzie jedyne lokum, w którym jestem w stanie swobodnie się zabawiać i tańczyć. Polecam!

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Kasia "Kakita" Ziętek Zgadzam się w pełni z opinią poprzedniego recenzenta, miła atmosfera i ambitna muzyka!
  Danuta "killaruna" Duszeńczuk Mnie tu jeszcze nie było, ale wśród znajomych krążą pozytywne opinie, więc pewnie na dniach do tego klubu zawitam ;)))
  NATALIA A ja się długo zastanawiłam gdzie to jest, wiedząc, że na Placu Solnym, ale klub jest bardzo schowany i trudny do znalezienia! Mimo to ja wspominam najlepiej stamtąd karaoke ze znajomymi...
  Anna Julia M. Jeszcze kilka lat temu Orthopedia byłaierana jako miejsce snobistyczne , dla nielicznych .Moja jakże dociekliwa postać , postanowiła sprawdzić jak jest naprawdę . Fakt towarzystwo , które tam można spotkać jest specyficzne , ale nie snobistyczne , przynajmniej w moim odczuciu . Muzyka rewelacja, miła obsługa , no i tolerancja przez duże "T". Na pewno jeszcze tam wrócę :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet