Onyx Music Club

Based on 1 review

Dobra miejscówka dla entuzjastów klubowego klimatu - ale nie tylko. Klub posiada dwa niezależne parkiety: dolny – tutaj spodoba się fanom muzyki klubowej, house oraz elektro. Górny parkiet, bardziej oblegany, co mnie wcale nie dziwi, ponieważ dzięki mieszance największych hitów ... Categories: Clubs  Commercial music  Night Life 
ul. Księdza Michała Lewka 1
42-600 Tarnowskie Góry
(032) 285 85 85
http://www.onyxclub.pl/

Reviews

  •  "AKa"
    135
    7 years, 5 months ago

    Dobra miejscówka dla entuzjastów klubowego klimatu - ale nie tylko. Klub posiada dwa niezależne parkiety: dolny – tutaj spodoba się fanom muzyki klubowej, house oraz elektro. Górny parkiet, bardziej oblegany, co mnie wcale nie dziwi, ponieważ dzięki mieszance największych hitów (zarówno najnowszych, jak i starych niezapomnianych przebojów), klimat na tym parkiecie jest wyjątkowy. Nogi same się rwą do tańca:) Często można tutaj natrafić na przeróżne atrakcje wieczoru – pokazy tańca, konkursy z nagrodami itp. Warto wspomnieć również o Onyxowych imprezach cyklicznych np. Dzień Kobiet czy Retro Party.
    Klub jest nowoczesny, na naprawdę wysokim poziomie. Nie da się nie zauważyć, jak bardzo dba się tutaj o szczegóły często bagatelizowane w innych tego typu miejscach, np. o porządek. Cieszy mnie widok pani sprzątaczki z miotełką, która szybko reaguje na stłuczone szkło, śmieci itd. Odwiedzam Onyx okazjonalnie od kilku lat i szczerze polecam, bo nigdy się nie zwiodłam!:)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet