Olsztyńskie centrum Bowlingu

Based on 2 reviews

Add photos
studencka godzina
Godzina gry od 12 - 20 z legitymacją studencką za jedyne 30zł.
7 years, 5 months ago

Jedyne w Olsztynie miejsce gdzie można zagrać w kręgle. Położone blisko starówki w malowniczym parku, co stanowi jego dodatkową zaletę. Polecam skorzystać ze zniżki studenckiej ponieważ jest bardzo opłacalna. Fajny klimat, ciepłe oświetlenie, 6 osób na torze, do wypożyczenia buty, ... Categories: Bowling, billiards and darts  Night Life  Sports & Recreation 
ul. Kromera 3, stare Miasto
Olsztyn
(089) 535 42 84
http://www.bowling.olsztyn.pl/

Reviews

 • Emilia "alime" Andrzejewska
  0
  7 years, 4 months ago

  Mimo, że nieco ukryte i z zewnątrz absolutnie nie wyglądające na kręgielnię- miejsce warte odwiedzenia. Nieduży budynek stylizowany na dworek mieści się w pobliżu olsztyńskiej starówki- niedaleko rzeki Łyny i otoczony parkowymi drzewami. Najłatwiej się do niego dostać najprawdopodobniej od strony ulicy Grunwaldzkiej- chociaż oczywiście zależy to najbardziej od naszej znajomości miasta- turystom polecam wykorzystanie wiedzy taksówkarza.
  Tyle odnośnie powierzchowności- przejdźmy do tego co budynek kryje w środku- kilkanaście kuli, trochę kręgli, miłą obsługę i jak w każdym tego typu miejscu- niesamowicie eleganckie obuwie;). Właściwie tylko od nas zależy jak dobrze będziemy się bawić- jednak kręgle są sportem, który przy odrobinie dystansu do siebie, jest prawdziwą przyjemnością. Obojętnie czy w gronie przyjaciół, rodziny a może kolegów z pracy- warto spędzić wolny czas tutaj. W razie jakichkolwiek trudności- obsługa jest zawsze gotowa do pomocy oraz czeka na nas barman wraz z całym niezbędnym asortymentem.
  Trzeba też wspomnieć o cenniku, który wbrew pozorom wcale nie nadszarpnie naszej kieszeni. Warto też zapytać o dostępne zniżki gdyż mogą one znacznie zmienić cenę. Natomiast po skończonych szaleństwach- w ramach relaksu i opadnięcia emocji- spacer brzegiem Łyny w kierunku Starówki.

 • sylwia Świtajewska
  370
  7 years, 5 months ago

  Jedyne w Olsztynie miejsce gdzie można zagrać w kręgle. Położone blisko starówki w malowniczym parku, co stanowi jego dodatkową zaletę. Polecam skorzystać ze zniżki studenckiej ponieważ jest bardzo opłacalna.
  Fajny klimat, ciepłe oświetlenie, 6 osób na torze, do wypożyczenia buty, do kupienia piwko lub przekąski. Za dodatkową, niewielką opłatą w wysokości 10 zł organizacja urodzin.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet