Olimp

Based on 2 reviews

Jest tu wszystko trochę taniej niż np. w Alfie. w jednym miejscu kupimy bieliznę, buty, dodatki, ciuchy i zabawki. Warto tutaj czasami zajrzeć, bo można znaleźć coś naprawdę fajnego od sukienki wieczorowej, po płaszczyk zimowy, od szortów sportowych po modne ... Categories: Children's Clothing  Clothing  Fashion  Jewelry  Lingerie  Shoes  Stores  Toys  Wholesalers 
Jarocka 59 A
Olsztyn

http://olimpolsztyn.pl/sklep.php

Reviews

 • Emilia "alime" Andrzejewska
  0
  7 years, 4 months ago

  Co można powiedzie o sklepie sportowym? Z pozoru niezbyt wiele jednak jeśli ma być to moja subiektywna ocena to w skali 1- 10 punktuję 9,5. Przede wszystkim dzięki obsłudze, która naprawdę się stara. Po prostu widać, że obsługująca Cię osoba rzeczywiście chce Ci pomóc i podchodzi bardzo poważnie do rozterek typu: „czy ten but jest dla mnie za duży czy za mały? A może powinnam wziąć o pól numeru większy?”. Nawet jeśli nie są to problemy na skalę światową można liczyć na indywidualne podejście i cierpliwe znoszenie naszego marudzenia i wybrzydzania. Dodatkowo można wyczuć, że nie jest to zainteresowanie udawane czy nastawione jedynie na zysk.
  Charakter sklepu- sprzedają oni rzeczy markowe- wymusza nie najniższy cennik. Myślę jednak, że każdy kto spróbował droższych lecz lepszych jakościowo rzeczy, nigdy nie żałował i przekonał się, że w dłuższej perspektywie taki zakup jest bardziej opłacalny. Nie jestem profesjonalnym sportowcem- dlatego nie wiem czy proponowane w „Olimpie” artykuły są tym czego sportowcy potrzebują ale dla „zwykłych śmiertelników” pragnących po prostu się poruszać lub lubiących sportowy styl, taki sklep powinien być wystarczający. Z kolei z racji położenia na starówce- aby uczcić udane zakupy- można udać się do pobliskich restauracji/pubów/kawiarni(*stosownie do preferencji- niepotrzebne skreślić).

 • sylwia Świtajewska
  370
  7 years, 5 months ago

  Jest tu wszystko trochę taniej niż np. w Alfie. w jednym miejscu kupimy bieliznę, buty, dodatki, ciuchy i zabawki. Warto tutaj czasami zajrzeć, bo można znaleźć coś naprawdę fajnego od sukienki wieczorowej, po płaszczyk zimowy, od szortów sportowych po modne jeansy.

  Useful (0) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Ola Dąbkowska Zgodzę się, w Alfie są wygórowane ceny.. więc myślę,że w Olimpie oryginalne rzeczy będą po niższej cenie.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet