Notabene

Based on 2 reviews

Add photos
Promocja na wybrane artykuły
Jest to promocja na wybrane artykuły- do nabycia przy kasie.W ofercie naklejki na ścianę, tablice, budziki, zestawy do kreacji,torebki na prezenty, oraz zestawy do tatuażu.
7 years, 4 months ago

Sklep notabene znajduje się na pierwszym piętrze w sosnowieckiej plazie.Jest to sklep, który oferuje nam dużo gadżetów,upominków,oraz bardzo ciekawe opakowania na prezenty.Jest ich masa.Od malutkich pudełeczek na pierścionki, po wielkie pudła, które pomieszczą miśki i inne prezenty.Pudełka są w różne ... Categories: Books, magazines, games and videos  Experts  Home & Garden  Kiosks  Office equipment  Stores 
ul.Sienkiewicza 2
41-200 Sosnowiec
32 7856741

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 8 months ago

  a ja nie jestem zadowolony z obsługi. Chcialem kupic ksiazke na prezent i poprosilem o pomoc, ale nie zostala mi udzielona. Pracownica wytlumaczyla, ze nie czyta ksiazek... no wiec nie rozumiem co robi w takim sklepie... Bylem tam wczesniej kilka razy i ciagle maja cos z terminalem platniczym... a w innych sklepach nie ma takiego problemu.

 • Mateusz "Młody" Krawczyk
  270
  7 years, 4 months ago

  Sklep notabene znajduje się na pierwszym piętrze w sosnowieckiej plazie.Jest to sklep, który oferuje nam dużo gadżetów,upominków,oraz bardzo ciekawe opakowania na prezenty.Jest ich masa.Od malutkich pudełeczek na pierścionki, po wielkie pudła, które pomieszczą miśki i inne prezenty.Pudełka są w różne wzroki i kolory.Oprócz tego są również pluszaki np:słynnego krecika i wielu innych postaci znanych z bajek.W swojej ofercie notabene ma także artykuły biurowe często poszukiwane przez najmłodszych.Oprócz tego znajdziemy tu też dział z książkami.Poza tym należy też wspomnieć o świetnej obsłudze, która pomoże w razie jakichkolwiek problemów.Pracownicy są bardzo życzliwi i serdeczni.Według mnie takich sklepów powinno być jak najwięcej- zwłaszcza z tak dobrą obsługą.POLECAM.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet