Nanu Nana

Based on 9 reviews

Sklep Nanu Nana znajdujący się na parterze Galerii Krakowskiej, niedaleko wyjścia na dworzec PKP i PKS, jest praktycznie bez przerwy oblegany przez klientów. Głównym powodem tego stanu rzeczy, oprócz dobrej lokalizacji, są niskie ceny towarów, które można w nim kupić. ... Categories: Stores 
ul. Pawia 5
31-154 Kraków
(0-12) 628 70 52

Reviews

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 2 months ago

  Idealne miejsce gdy brakuje nam czasu i pomysłu na kupno prezentu. Sklep oferuje bowiem bardzo duży asortyment, każdy znajdzie tam coś odpowiedniego. Ponadto niskie ceny. Polecam!

 • Katarzyna "iamkath" Wroniak
  45
  6 years, 3 months ago

  Przeciskanie się w tym sklepie między regałami, masą ekspozycji i mnóstwem klientów to rutyna, paradoksalnie bliższa sportom ekstremalnym niż zakupom. Jednak pomimo wszelkich niedogodności wszyscy (mocno zdesperowani i nadludzko wytrwali) mogą znaleźć tam prezentowe perełki. Niskie ceny i nietuzinkowość asortymentu sprawia, że niejednokrotnie wybaczamy jego słabą jakość. Idealna propozycja, dla osób które mają mało czasu, a chcą kupić nietypowy upominek, kartkę i pudełko, a przy okazji nie wydać za dużo.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Madzia "Madzia" Walkowicz O tak, miejsca pomiędzy regałami jest naprawdę niewiele - pamiętam masę ludzi, którzy kilka dni przed 6 grudnia szukali prezentów i wręcz nie mogli się w tym sklepie pomieścić! Niskie ceny i oryginalność niektórych rzeczy jednak przyciągają...
 • Magda "mgawlik" Gawlik
  185
  6 years, 3 months ago

  Bardzo dobre miejsce, w którym można znaleźć prezent, gdy nie ma się konkretnego pomysłu. Polecam szczególnie, bo jest znacznie tańszy od znanego wszystkim Flo drugiego giganta prezentów a oferuje na prawdę spory asortyment i jakość wykonania też jest na prawdę dobra.

 • Anonim
  0
  6 years, 3 months ago

  szukam srebrne podkładki na stół z nanu nana... Kiedyś się na nie nie zdecydowałam i teraz żałuję byłam już we wszystkich sklepach- bonarce, krakowskiej i m1 i wszystko wykupione:( eh...

 • Anonim
  0
  6 years, 3 months ago

  szukam srebrne podkładki na stół z nanu nana... Kiedyś się na nie nie zdecydowałam i teraz żałuję byłam już we wszystkich sklepach- bonarce, krakowskiej i m1 i wszystko wykupione:( eh...

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 3 months ago

  Jeżeli masz 15 minut na kupienie prezentu, na pewno warto udać się do Nanu-Nana. Sklep ma tak różne, a czasem dziwaczne artykuły, że zawsze poprawia humor. Niestety, produktów jest masa, a miejsca bardzo mało. Wszystko jest tam tak poupychane, że jak wchodzę to od razu mam +20 ciśnienia, że zaraz strącę i rozbiję jakąś figurkę, kubek, ramkę na zdjęcie itp. Panie szczególnie muszą uważać z torebkami, bo pole do manewrów jest tu mocno ograniczone..;)

 • "mała_czarna"
  25
  6 years, 11 months ago

  Nanu- Nana to sklep, do którego warto wejść, gdy szukamy jakiegoś fajnego gadżetu do mieszkania, jakiegoś drobiazgu na prezent czy czegoś na poprawę humoru. Ceny dostępnych gadżetów i drobiazgów są przystępne nawet dla studenta (;)).

  Jedynym minusem, który przychodzi mi do głowy jest fakt, iż sklep jest mały, klaustrofobiczny. W przed świątecznym zgiełku lub przed innymi powszechnie obchodzonymi świętami - ciężko tam z poruszaniem się. Zresztą nawet i bez tłumu klientów należy przez cały czas być czujnym i uważnym, aby nie strącić czegoś z półek.

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Agata "Chococoffe" z tym ściśkiem to rzeczywiście prawda, ale ceny wynagradzają wszystko ;)
 • Aleksandra L.
  35
  6 years, 11 months ago

  Nie znalazłeś odpowiednich gadżetów do swojego nowego mieszkania? Pewnie nie byłeś jeszcze w Nanu Nana! Tutaj znajdziesz prawie wszystko. Kubki, turystyczne zestawy sztućców, malowane obrazy czy nawet hawajskie naszyjniki – wszystko to przyciąga klientów, którzy szukają urodzinowego prezentu czy upominku poprawiającego humor. Nanu Nana to kopalnia niezwykłych, kuszących wszystkimi kolorami tęczy drobiazgów.

  Niewątpliwą wadą tego sklepu jest zbyt mała powierzchnia, która sprawia, że pomieszczenie jest na ogół bardzo tłoczne. Przy każdym kroku należy uważać, żeby przypadkiem nie strącić towaru z półek.

  Podsumowując, Nanu Nana to sklep dla ludzi poszukujących niebanalnych upominków, z ciekawym spojrzeniem na świat. Może jednak warto byłoby zastanowić się nad innym, większym lokum?

 • UlaS
  130
  7 years ago

  Sklep Nanu Nana znajdujący się na parterze Galerii Krakowskiej, niedaleko wyjścia na dworzec PKP i PKS, jest praktycznie bez przerwy oblegany przez klientów. Głównym powodem tego stanu rzeczy, oprócz dobrej lokalizacji, są niskie ceny towarów, które można w nim kupić. Asortyment jest bardzo różnorodny, od kubków, poprzez kufry podróżne, świeczki, aż po torebki. Generalnie możemy tam znaleźć przedmioty do udekorowania mieszkania, wyposażenie kuchni, pamiątki oraz fajne pomysły na prezent:) ale nie tylko - towar często jest wymieniany, więc tak naprawdę nigdy nie wiadomo co się tam zastanie przy następnej wizycie. Obok kiczowatych rzeczy można wyszukać prawdziwe perełki! Ceny podawane są również w euro dla wygody kupujących obcokrajowców.

Show hiden reviews - Who and why hides reviews?

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet