Nandu Internet

Based on 4 reviews

Wydawałoby się, że kawiarenki internetowe w dobie przenośnych playów, orandżów i plusów powinny być przeżytkiem, a tu proszę - codziennie ktoś pyta o tego typu miejsce, żeby coś wysłać, wydrukować, napisać, sprawdzić... Czyli kawiarenki mają się dobrze. Do jednej z ... Categories: Entertainment and Arts  Internet Cafes 
ul. Wiślna 6
31-007 Kraków
+48(012)421-03-26
http://www.nandu.pl/

Reviews

 • Monika "szpilka" W.
  10
  7 years, 1 month ago

  Pracuję w Nandu już jakiś czas. Jeszcze nigdy nie przywiązałam się do miejsca pracy, tak jak do Nandu :)
  Panuje tu świetna atmosfera i ludzie którzy do nas przychodzą są niesamowici.
  Z naszej strony zawsze staramy się, o to aby Klient wyszedł zadowolony. Wiadomo nie każdemu jesteśmy w stanie dogodzić, ale w większości wypadków się udaje :)
  Czasem trafiają się sytuacje ekstremalne (np. 15 minut na oddanie pracy, którą trzeba sformatować, wydrukować i oprawić; albo plik w dziwnym formacie, który nie chce się otworzyć w podstawowych programach - tu z pomocą przychodzą nam Google). Pomyślcie sobie jaką satysfakcję daje osiągnięty sukces, gdy udaje się nam zrobić coś, co wydawało się być niemożliwe.
  Ceny faktycznie są wysokie i na początku nie rozumiałam dlaczego tak jest. Do czasu, aż pewien Klient powiedział: "Wymagam dobrego jedzenia, idę do dobrej restauracji"

 • "mała_czarna"
  25
  7 years, 3 months ago

  Kawiarenka jak marzenie. Lokalizacja świetna - centrum miasta w końcu. Dodatkowo oprócz typowej dla kawiarenki internetowej oferty możemy tu również skorzystać z ksera, wydrukować coś sobie - co niewątpliwie ułatwia życie studentom czy uczniom.
  Jedynym minusem niewątpliwie są ceny. Z racji lokalizacji dość wysokie, ale cóż - gdy człowieka przyciśnie konieczność skorzystania z internetu to nie będzie zwracał na to aż takiej uwagi.

 • M. "Magda" H.
  35
  7 years, 3 months ago

  Nandu to jedna z najlepszych kawiarenek w Krakowie. Ten lokal położony w ścisłym centrum miasta świadczy bardzo szeroką ofertę profesjonalnych usług (to nie tylko dostęp do internetu, ale także ksero, drukowanie, oprawa prac i inne).
  Jedyną jego wadą są trochę wyższe ceny niż w innych miejscach tego typu.

 • Agnieszka "Kangurek" W
  125
  7 years, 8 months ago

  Wydawałoby się, że kawiarenki internetowe w dobie przenośnych playów, orandżów i plusów powinny być przeżytkiem, a tu proszę - codziennie ktoś pyta o tego typu miejsce, żeby coś wysłać, wydrukować, napisać, sprawdzić... Czyli kawiarenki mają się dobrze.
  Do jednej z nich należy też lokal o sympatycznej nazwie Nandu.

  W środku panuje energetyczna pomarańcza i równie pełna wigoru obsługa. Na ladzie wyrosła wyspa i basen, do których wrzuca się napiwki. Jako, że lokal jest blisko Rynku, ceny także rynkowe, bo za 10 minut zapłacimy 1 zł, a za 30 minut 3 złote... W niektórych kafejkach płaci się tyle za godzine, ale kto właściwie przebywa tyle w internecie? Ponad to w Nandu można kserować, drukować i robić wiele innych niezbędnych do życia studenta rzeczy.

  Miejsce całkiem niezłe, ale oprócz październikowego i marcowego sprawdzania USOS-a ma niewiele do zaoferowania. I tak dobrze, że jest, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebna kawiarenka ;)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet