Muzeum Rolnictwa

Based on 3 reviews

Muzeum w Szreniawie jest przykładem doskonałej harmonii pomiędzy historią a zabawą, obok wielu eksponatów (ok.20 tysięcy obiektów) dokumentujących dorobek wielu pokoleń mieszkańców polskiej wsi znaleźć można place zabaw czy żywe zwierzęta (m.in konie, kuce, owce, króliki i wiele innych). Wszystko ... Categories: Entertainment and Arts  Museums 
Szreniawa ul. Dworcowa 5
62-052 Komorniki
0-61 81 07 629
http://www.muzeum-szreniawa.pl/

Reviews

 • Ewelina "Czajka" Czaja
  15
  6 years, 9 months ago

  Muzeum przydałoby się bardziej w okolicach Warszawy. To miejsce dla dzieci, które nie miały nigdy okazji przyjrzeć sie urokom wsi z bliska. Można tu zobaczyć m. in. starodawnym traktorom, procesom towarzyszącym hodowli bydła, rodzaje pasz i zbóż. Osobiście uważam, że przekroczyłam średni próg wiekowy, dlatego muzeum mnie nie zaczarowało. Polecam więc głównie osobom młodszym.

 • Iza "izapik" Piekarzewska
  0
  7 years, 1 month ago

  To wspaniałe miejsce, które przybliży mieszczuchom życie i pracę na polskiej wsi. Wiele ciekawych eksponatów i żywe zwierzęta. Doskonałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną lub na szkolną wycieczkę, szczególnie dla dzieci ze szkół podstawowych.

 • Michał "Puncho" Adamczak
  0
  7 years, 2 months ago

  Muzeum w Szreniawie jest przykładem doskonałej harmonii pomiędzy historią a zabawą, obok wielu eksponatów (ok.20 tysięcy obiektów) dokumentujących dorobek wielu pokoleń mieszkańców polskiej wsi znaleźć można place zabaw czy żywe zwierzęta (m.in konie, kuce, owce, króliki i wiele innych). Wszystko to sprawia iż jest świetnym miejscem dla najmłodszych jak i tych troszkę starszych.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet