Multikino

Based on 6 reviews

Add photos
Maraton - Noc Horrorów
Trzy filmy za jedyne 24 zł. W piątek 18 lutego o 22:00 maraton zaczyna się od premierowego pokazu "Zbaw mnie ode złego 3D". Drugim filmem jest "Piła VII 3D". Na koniec zostaje "Pozwól mi wejść". Szczegóły na: http://multikino.pl/gdansk/maratony,pokaz,3570.html
7 years, 7 months ago

Multikino jest dla mnie jedynym kinem, do którego chodzę z przyjemnością. Po prostu wiem, czego się tu mogę spodziewać. Oczywiście w kwestii obsługi i chociażby cen biletów. Przewagą Multikina nad innymi kinami jest jak najbardziej renoma, ciekawe maratony filmowe oraz ... Categories: Cinemas  Entertainment and Arts 
Al. Zwycięstwa 14
80-219 Gdańsk
0-58 732 10 10
www.multikino.pl/gdansk

Reviews

 • Agnieszka A
  195
  7 years ago

  Multikino... Multikino, wszystko okej, obsługa również. Jedyne co mi się nie podoba to maratony nocne, które niekoniecznie są moim zdaniem prawidłowo rozplanowane logistycznie... Na pewno z tej oferty Multikina więcej nie skorzystam :)

 • kajma
  375
  7 years, 6 months ago

  Super, byliśmy ostatnio na oskarowym "jak zostać królem" i wrażenia były jak najlepsze! Film raczej zasługuje na to, żeby przejść się na niego do kina, fajnie pokazuje początku psychoterapii w medycynie, poza tym sama historia opowiedziana rewelacyjnie :)

 • Anonim
  0
  7 years, 7 months ago

  Generalnie kino jest OK, sale kinowe w porządku. Jednak, jak mam możliwość, to wybieram inne kino. Miejsce jest niesamowicie zatłoczone za każdym razem, panuje tam niezły chaos: kolejki do kas biletowych, kolejki po popcorn, kolejki po kawę itp. Brakuje mi tam porządnej kawiarni, nieco odgrodzonej od panującego tam gwaru, aby móc w spokoju poczekać na seans. Ceny za napoje baaardzo wygórowane.
  Zdecydowanym atutem tego miejsca są liczne promocje, organizowanie nocnych maratonów filmowych itp.

 • kajma
  375
  7 years, 7 months ago

  Nazwa odpowiada miejscu - Multikino. Faktyczne dobra sprawa to maratony i promocje, napoje i popcorn w zasadzie założone są w definicji więc nie można narzekać. A jeśli ktoś tego nie lubi to nie musi tu zaglądać, wolny wybór Generalnie wszystko okej i można śmiało polecać na wypad we dwoje czy większą paczką ze znajomymi.

 • Maciej "Gold" Załoga
  70
  7 years, 7 months ago

  Męski Maraton Filmowy pt. NOC Z RODRIGUEZEM ! Sin City, Planet Terror, Machete, wielki ekran, popcorn i piwo ze stacji benzynowej obok... Czego chcieć więcej? :p

  Jeśli nie macie co robić w piątek, nie zapowiada się na żadną imprezę, to radzę zajrzeć na stronę multikina i sprawdzić czy nie ma żadnego fajnego i taniego maratonu... Naprawdę warto :)

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Maciej "Gold" Załoga A kto nie był na tym maratonie niech żałuje :p oczywiście jeśli lubi się tego typu filmy...
 • Patrycja "pati" Filipska
  415
  7 years, 10 months ago

  Multikino jest dla mnie jedynym kinem, do którego chodzę z przyjemnością. Po prostu wiem, czego się tu mogę spodziewać. Oczywiście w kwestii obsługi i chociażby cen biletów.
  Przewagą Multikina nad innymi kinami jest jak najbardziej renoma, ciekawe maratony filmowe oraz inne projekcje.
  Najlepsza wydaje się być pierwsza sala, największa, ale przy innych filmach mniejsze sale również mają swój urok.
  Najbardziej podoba mi się to, że wiem, gdzie co jest, co można kupić i że nie opłaca się kupować napojów :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet