Muchos Patatos

Based on 9 reviews

Idealny klub dla lubiących latynoskie klimaty. Przez sześć dni w tygodniu odbywają się tu egzotyczne imprezy. W poniedziałki i wtorki można wziąć udział w kursach salsy. W Muchos Patatos organizowane są także wieczory rozmaitości, aby na chwilę odetchnąć od gorących ... Categories: Clubs  Night Life  Nightclubs  Pubs and bars 
ul. Szewska 2
Poznań
0618519173
www.muchos.pl/

Price range: 

Reviews

 • Anonim
  0
  5 years, 1 month ago

  356 dni w roku. Kursy trwają od paru tygodni do nawet paru miesięcy. Prowadzone są: prnizodwek kurs salsy krakf3w, wykład kurs tańca krakf3w na rf3żnorakich poziomach, w tym tych na poziomie dla

 • Monika "Monia"
  0
  7 years, 5 months ago

  Polecam! Dla wszystkich tych, którzy czują gorące, latynoskie klimaty.
  Muchos to idealne miejsce do nauki salsy, wypicia świetnego Mojito, oraz do świetnej zabawy w rytmie Loca loca.

 • Natalia "nat" Kachlicka
  5
  7 years, 8 months ago

  Super latynoski klimat! Dla wszystkich miłośników salsy wyśmienite miejsce na jej podszkolenie oraz uwaga(!) naukę! - w klubie bowiem organizowane są kursy taneczne! gorąco polecam!

 • Michał "Pieps" Piepiórka
  15
  7 years, 9 months ago

  Klub jedynie dla miłośników latynoskich rytmów. Każdy inny wynudzi się na śmierć popijając kiepskie i drogie drinki, bądź równie drogie piwo. Nie zaliczając się do fanów samby, czy salsy muszę stwierdzić, że klub z pewnością spełnia swoją funkcję, zapełnia niszę, która posiada sporą liczbę członków. Gorące południowoamerykańskie rytmy poniosą każdego, kto kocha tego typu muzykę. Spory parkiet jest jednak zbyt mocno oświetlony, co może onieśmielać potencjalnych tancerzy i nie wpływać na rozkręcenie imprezy. Gdy jednak fani salsy przełamią pierwsze opory, z pewnością będą się świetnie bawić do białego rana.

 • Damian "Slayer" Kędzia
  25
  7 years, 9 months ago

  Zwabiony nauką tańca i pomimo wszystko dobrą taneczną muzyką - bo co do słuchania to już kwestia nieco inna - postanowiłem obejrzeć obiekt od środka. Darmowy trening salsy w poniedziałki i wtorki, w następne dni często imprezy latynoskie oraz wieczory różności to oferta na cały tydzień. Plusem klubu jest to, że nie przychodzi się tam na polowanie na dziewczyny. Ludzie przychodzą uczyć się tańca i się wspólnie bawić. Więc chodzą tam pary, zajęci, wolni i nikt nikomu nie przeszkadza. Panuje tam atmosfera radości z tańca. I kto chce może się go bez przeszkód uczyć. W środku pozwala na to ciepło barw na ścianach i muzyka przede wszystkim. Zdecydowanie lepszy klimat od Cuba Libre. Tylko nie wiem dlaczego mają gekona w logo klubu....

 • Michał "Koby" Kobierny
  55
  7 years, 9 months ago

  Klub jest bardzo fajny - ludzie, którzy tam przychodzą są na poziomie, doskonale świadomi swojego wyboru na imprezę. Lokal oferuje bowiem zabawę w latynoskich rytmach czy starych hitach. Osobiście lubię tam bywać na kursach salsy! Genialny klimat i profesjonalni instruktorzy. Bar też przyjemny, ceny do przeżycia.

 • Monika "nisia" Larek
  0
  7 years, 10 months ago

  Świetny na dość wysokim poziomie klub dla ludzi, lubiących muzykę latynoską. Idealne rozdzielenie salek, w których raz można potańczyć, dwa można porozmawiać przy czym nadal słysząc gorące rytmy. Lokal godny polecenia troszkę starszej młodzieży, ma swój klimat, trzyma fason, zabawa gwarantowana.

 • Paula "Paula" Skrobańska
  0
  7 years, 10 months ago

  Energetyczny klub z własną duszą. Kiedy wchodzę na parkiet czuję się jak bohaterka Dirty Dancing 2 porwana w gorące objęcia salsy. Kubańskie rytmy kołyszą wszystkimi dookoła i zanim się obejrzysz przenosisz się w klimaty Ameryki Łacińskiej. Przytulne wnętrze klubu oraz przyzwoite ceny w menu zachęcają do odwiedzin również w ciągu dnia aby porozmawiać z przyjaciółmi. Dla chętnych klub organizuje lekcje tańca, dzięki którym można zabłysnąć w czwartkowe wieczory. Gorąco polecam!

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Agnieszka A Ach szkoda, że w Poznaniu będę od niedzieli do wtorku, a wtedy zapewne nie ma imprez w gorącym latynoskim klimacie?
 • Justyna "mika" Bielaszka
  25
  7 years, 10 months ago

  Idealny klub dla lubiących latynoskie klimaty. Przez sześć dni w tygodniu odbywają się tu egzotyczne imprezy. W poniedziałki i wtorki można wziąć udział w kursach salsy. W Muchos Patatos organizowane są także wieczory rozmaitości, aby na chwilę odetchnąć od gorących rytmów salsy.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet