Mleczarnia

Based on 10 reviews

"Mleczarnia" to bardzo popularna wrocławska klubokawiarnia, gdzie przy blasku świec i klimatycznej muzyce można napić się wyśmienitej kawy, spróbować różnego rodzaju domowych ciast, a nawet zjeść smaczne śniadanie. Zaleta jest szeroki wybór drinków, piw, win i innych trunków, które zaspokoją ... Categories: Clubs  Night Life 
ul. Włodkowica 5
Wrocław

http://www.mleczarnia.wroclaw.pl/klubokawiarnia/wroclaw/

Wheelchair accessible: yes
Waiter service: yes
Reservations: yes
Price range: 
Parking: None
Accepts Credit Cards: yes
Outdoor tables: yes

Reviews

 • Adam
  15
  7 years, 3 months ago

  To chyba jeden z największych barów we Wrocławiu. Jednak nie czuć tam nigdy ilości ludzi, która tam siedzi. Jest bardziej przytulnie, niż tłoczno. Lokal ma dość ciekawy wystrój, chociaż nie wygląda jak mleczarnia, tylko zgoła inaczej. Mimo, że położony jest na uboczu, ceny są wysokie. Szkoda, bo czasem chciałoby się tam posiedzieć przy piwie nawet parę godzin, ale nie starcza funduszy :>

 • Ada "RedMosquitoo" Struś
  15
  7 years, 4 months ago

  Jeden z pierwszych wrocławskich lokali, który w swoim wystroju zastosował zasadę stare meble i styl vintage. Później coraz więcej knajp zaczęło wykorzystywać tę zasadę, ale mleczarnia pozostała jedyna i niezastąpiona :) Dobra lokalizacja, bo blisko centrum, ale nie słychać tu szumu z ulicy, pyszne koktajle (zwłaszcza bananowy ...mmmm...) a w lecie nigdzie we Wrocławiu nie jest tak przyjemnie jak w mleczarnianym ogródku :) Naprawdę super! :)

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Beata Lubię styl vintage, więc koiecznie muszę się tam wybrać :)
 • Anka Chełpa
  190
  7 years, 4 months ago

  Mleczarnia jest jednym z przyjemniejszych lokali we Wrocławiu. Można tam spokojnie pogadać, napić się piwa. Najbardziej chyba denerwuje mnie to, że jak się usiądzie w dolnym pomieszczeniu, to do wc trzeba chodzić na górę :D. Poza tym jest tam dość tłumnie, ale da się przeżyć.

 • Damian
  695
  7 years, 5 months ago

  Mleczarnia swego czasu była jednym z moich ulubionych miejsc we Wrocławiu. Były to jednak czasy, gdy była o wiele mniej znana. Poza tłokiem nic się nie zmieniło. Uwielbiam ją za jej klimat, który tworzą staromodne meble, fotografie, półmrok, światło świec. Jest to miejsce idealne na spotkanie w mniejszym lub większym towarzystwie (o tym drugim wariancie w weekendy lepiej zapomnieć, chyba że zrobicie rezerwację, Mleczarnia jest bardzo popularna w środowisku studenckim).
  Wbrew nazwie menu nie skalda się wyłącznie z produktów mlecznych. Obsługa w zależności od naszych zachcianek uraczy nas herbatą, czekoladą lub kawą z ciastem, a jeśli wolimy piwem lub drinkiem. Dla każdego coś dobrego, a wszystko za niewygórowaną cenę i w miłej atmosferze.

 • "agatafiolek"
  390
  7 years, 5 months ago

  Bardzo fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi.Dużo ludzi tam przychodzi. Wyśmienite drinki, wcale nie drogo.

 • A P
  335
  7 years, 6 months ago

  Jedno z niewielu miejsc we Wrocławiu, które nadaje się i na spotkania ze znajomymi i na te bardziej oficjalne. Niesamowitą atmosferę Mleczarni czuć już od samego wejścia – lokal stylizowany na staro z meblami „nadgryzionymi zębem czasu”. Klubokawiarnia składa się z dwóch poziomów, a na każdym z nich jest osobny bar, co oczywiście jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ nie trzeba wędrować po całym lokalu w celu złożenia zamówienia. Ogromnym atutem jest również samo menu, w którym oprócz napojów typowo „barowych” znajdziemy również chyba najlepszą gorącą czekoladę w mieście z wiśniami czy też przekąski np. w postaci tostów. Plus za organizację różnego rodzaju imprez i koncertów.

 • Martyna "mtyminska" Tymińska
  320
  7 years, 6 months ago

  Czy literatura Dolnego Śląska doczekała sie własnej szkoły pisania? Czy możemy mówić o jakiejkolwiek dolnośląskości? Jak działalność lokalnych wydawnictw i czasopism wpływa na życie literackie regionu? Odpowiedzi na te i inne pytania zostały udzielone (czasem częściowo) w miłej atmosferze Mleczarni, przy kawie, w swobodnej dyskusji 28.02 w debacie z cyklu ,,Śniadania Mistrzów". Nie ukrywam, że poszłam tam też dlatego, że jednym z czterech ekspertów był adiunkt mojej uczelni. Atrakcyjna tematyka- to co dzieje się ,,dziś” w regionie, w literaturze, na rynku wydawniczym. Są to cykliczne spotkania,więc mam apetyt na więcej.

 • Danuta "killaruna" Duszeńczuk
  970
  7 years, 7 months ago

  Mleczarnia to wśród społeczności studenckiej szczególnie popularne miejsce we Wrocławiu. Po przekroczeniu progu klubokawiarni zatapiamy się w półmrok rozświetlony ognikami świec i możemy podziwiać wystrój lokalu, stylizowany na modłę retro: antyczne, w większości drewniane meble, ławy, stoliki, krzesła i fotele. Pośrodku - niewyburzona, zabytkowa studzienka - kiedyś bowiem w miejscu Mleczarni było niezabudowane podwórze. Jeśli od razu po wejściu nie znajdziemy dla siebie wolnego miejsca, możemy zejść po schodach niżej, do piwnicy przystosowanej jako druga sala. Latem istnieje dodatkowo możliwość posiedzenia na świeżym powietrzu. A w barku, oprócz pysznych i różnorodnych drinków, możemy zamówić pyszną, gęstą, gorącą czekoladę i delektować się jej smakiem... Jak pisałam, Mleczarnia obecnie wciąż cieszy się ogromną popularnością, wieczorami wręcz jest zapchana po brzegi, panuje tam niesamowity gwar. I to w sumie może być jej jedyny minus, że przychodząc w weekend po godzinie 20, możemy niestety nie znaleźć już dla siebie wolnego stolika.

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  lunchbox Fakt, głośno tam czasem jak na targu, ale i tak często odwiedzam Mleczarnię, zwłaszcza ogródek wiosną:)
  Mag "magiermek" Gie Rzeczywiście, często brakuje miejsc, ale czasem można coś wykombinować, więc jak nie wiem, gdzie pójść, to zawsze sprawdzam, czy są miejsca w Mleczarni. Bo a nuż. Atmosfera miejsca jest tego warta.
 • NATALIA
  560
  7 years, 7 months ago

  Mleczarnia to klubokawiarnia usytuowana w samym sercu żydowskiej dzielnicy, do której w sposób znaczny nawiązuje także jej wnętrze. Są tam dwa bary, dwa poziomy i dużo miejsca. Z tego względu są tam organizowane różne imprezy artystyczne.Mleczarnia to nie tylko knajpa, ale także fundacja wspierająca młodych artystów. Gdy jest zimno warto się napić grzańca, albo pysznej herbaty z owocami i sokiem.

 • Go sia
  350
  7 years, 7 months ago

  "Mleczarnia" to bardzo popularna wrocławska klubokawiarnia, gdzie przy blasku świec i klimatycznej muzyce można napić się wyśmienitej kawy, spróbować różnego rodzaju domowych ciast, a nawet zjeść smaczne śniadanie. Zaleta jest szeroki wybór drinków, piw, win i innych trunków, które zaspokoją nawet wytrawnych gości. Od kilku lat działa tam też scena artystyczna gdzie maja miejsce różne wydarzenia kulturalne, koncerty, wystawy, przedstawienia teatralne, czy np. spotkania literackie.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet