Mini bar Endzior (zapiekanki)

Based on 7 reviews

Od dłuższego czasu polecano mi zapiekanki na krakowskim Kazimierzu. Dla mnie zapiekanki to żaden rarytas, jednak po odwiedzeniu miejsca sugerowanego przez moich znajomych zmieniłem zdanie. Zapiekanku u Endziora to istna uczta dla podniebienia. Do wyboru mamy różne rodzaje. Najtańsza, podstawowa ... Categories: Fast food  Restaurants 
Plac Nowy 4
31-056 Kraków


Alcohol: None
Outdoor tables: no
Wheelchair accessible: no
Waiter service: no
Take-out: yes
Delivery: yes
Reservations: no
Menu for kids: no
Parking: None
Accepts Credit Cards: no
Price range: 
Elegant attire: no
Vegetarian menu: yes

Reviews

 • Anonim
  5
  6 years, 5 months ago

  Kolejki strasznie długie, zapiekanki twarde i niesmaczne. Znajomi namawiali mnie do stania w tej kolejce i teraz tego żałuje. Następnym razem poszedłem 2 okienka obok , brak kolejki miał obsługa i dobre zapiekanki.

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 9 months ago

  Będąc w Krakowie obowiązkiem wręcz jest spróbowanie zapiekanek u Endziora. Kuszą one nie tylko pysznym smakiem, ale również cenami. Warto nie zniechęcać się długi kolejkami, które są nieodłącznym elementem baru u Endziora, ponieważ nasza cierpliwość zostanie wynagrodzona w postaci pysznej zapiekanki. Idealna lokalizacja, na Placu Nowym, sprawia, że praktycznie z każdego miejsca na Kazimierzu jest tu blisko. Najlepszy sposób na zregenerowanie sił po nocnych, klubowych wojażach.

  Useful (1) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Jacek "Kott" Kotar A ja się zastanawiam jak to jest, że zwykła odgrzewana w elektrycznym piecyku wytwarzana masowo z pieczarkowych trocin masówka, zaćmiewa zbiorowo zmysł smaku. Jest tyle miejsc, gdzie podaje się przyrządzane na świeżo, pełne PRAWDZIWYCH pieczarek zapiekanki a ludzie jak w owczym pędzie powtarzają te frazesy o zapiekankach z okrąglaka. Przecież jest Sienna, zapiekanki w Bieńczycach, nawet w Skawinie można zjeść ŚWIEŻE a nie odgrzane z lodówy zapiekanki. A ten wybór opcji? Przecież to ten sam, gotowy spód, na który ciapie się średniej jakości dodatki. Po pijaku zgoda, jadam sam, ale błagam nie piszcie o tych odgrzewanych bułach jak o alternatywie dla świeżo przyrządzanego jedzenia!
 • Jonasz Wiercioch
  50
  7 years, 4 months ago

  Można by powiedzieć, że zapiekanki u Endziora są jak narkotyk! Bardzo szybko uzależniają. Jest to kwintesencja smaku zapiekanek, nie wyobrażam sobie by mogły one smakować lepiej. Idealnie podpieczone pieczywo, do tego skrupulatnie wymierzona ilość sera i na to wszystko rarytasy, według własnego uznania, które polane są wybranym przez nas sosem. Na samą myśl moje ślinianki zaczynają pracować. Doskonale usytuowany lokal, do którego blisko z każdego miejsca Kazimierza. Idealne danie na wieczorne wojaże po klubach!

 • Em Gie
  35
  7 years, 4 months ago

  Zapiekanki u Endziora obrosły już legendą. o niesamowitym smaku świadczą coraz dłuższe kolejki. Warto jednak poczekać na swoją kolej i się nie zniechęcać ponieważ u Endziora jest bardzo duzy wybór zapiekanek, wszystkie pachnące i chrupiące

 • Iza "Iza_M_90" Mikruta
  5
  7 years, 4 months ago

  Być w Krakowie i choć raz nie spróbować zapiekanek u Endziora to grzech! Zapiekanki kuszą nie tylko smakiem - kosztują naprawdę grosze, a najeść się można nimi do syta. Co więcej, w długiej kolejce, która jest częścią zapiekankowego rytuału, można zawrzeć nietypowe znajomości z niebanalnymi ludźmi, porozmawiać z nieznajomymi na aktualne tematy polityczne czy po prostu poobserwować nocne życie na krakowskim Kazimierzu. Bo zapiekanki w Krakowie nocą smakują najlepiej!

 • "Cinnamon"
  110
  7 years, 4 months ago

  Kultowe zapiekanki z krakowskiego Kazimierza urosły już do rangi legendy! Nie znam osoby, która by chociaż nie słyszała o tym miejscu. Zanim było mi dane przekonać się o wyjątkowości serwowanych u Edziora znakomitości, zasłyszane opinie nie pozwoliły mi nie pójść i nie spróbować!

  Efekt? Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to będzie stały punkt odwiedzin na mapie Kazimierza. Cóż mogę dodać? Może to, że to świetna alternatywa do przepełnionych restauracji, a jaka smaczna w dodatku! Nawet kolejki nikogo już nie przerażają... WARTO!

 • Patryk "empe" eM
  90
  7 years, 7 months ago

  Od dłuższego czasu polecano mi zapiekanki na krakowskim Kazimierzu. Dla mnie zapiekanki to żaden rarytas, jednak po odwiedzeniu miejsca sugerowanego przez moich znajomych zmieniłem zdanie. Zapiekanku u Endziora to istna uczta dla podniebienia. Do wyboru mamy różne rodzaje. Najtańsza, podstawowa wersja (pieczarki i ser) zapiekanki kosztuje 4,50; oczywiście wedle upodobania możemy sobie dobrać do niej różne dodatki, np szczypiorek czy prażoną cebulke w cenie 1 złotówki, czy też jeden z sosów po 50 groszy. Polecam wyśmienity sos czosnkowy. Czasem niestety będziemy musieli poczekać chwilę w kolejce ale naprawdę warto. Szkoda tylko, że brak stolików do posiedzenia i serwetek.
  Na placu znajduje się także kilka innych „barów” z zapiekankami ,więc jeśli stanie nam się dłuży a zależy nam na czasie to możemy spróbować w okienku obok :)

  Useful (2) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Małgorzata "Yubi" Gądek Ja jednak uważam, że stoliki zaburzyłyby klimat Endziora.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet