Miladent

Based on 1 review

Miladent to przychodnia stomatologiczna, posiadająca częściową refundację zabiegów przez NFZ. Mają trzy oddziały, ja byłam przyjęta na Garncarskiej. Według mnie nie ma lepszego dentysty w Gdańsku. Po pierwsze: wizytę można umówić prawie z dnia na dzień, poprzez kontakt telefoniczny, nie ... Categories: Dentists  Health and Medicine 
ul. Garncarska 10/16
80-894 Gdańsk
(58) 301 02 43
http://www.miladent.pl

Reviews

 • Patrycja "pati" Filipska
  415
  7 years, 5 months ago

  Miladent to przychodnia stomatologiczna, posiadająca częściową refundację zabiegów przez NFZ. Mają trzy oddziały, ja byłam przyjęta na Garncarskiej.
  Według mnie nie ma lepszego dentysty w Gdańsku. Po pierwsze: wizytę można umówić prawie z dnia na dzień, poprzez kontakt telefoniczny, nie czekając ani w kolejkach, ani też miesiącami na przyjęcie. Co więcej, panuje tu pełny perfekcjonizm i indywidualne podejście do pacjenta. Ciężko jest odczuć jakikolwiek dyskomfort związany z wizytą u stomatologa.
  W moim przypadku, zakres usług dentystycznych obejmował jedynie naprawianie zębów po ubytkach, ale i takie zabiegi potrafią być przecież bolesne. Nie mogę tego powiedzieć o zabiegach w Miladencie. Oferują znieczulenie, w cenie 20 zł i to pozwala na pełen relaks na fotelu – zero jakiegokolwiek uczucia bólu, nawet najmniejszego.
  Ogólnie rzecz biorąc, można zażyczyć sobie zwykłe plomby (refundowane przez NFZ), albo lepsze, z utwardzaczem itd. (100 zł-w tym znieczulenie). Zarówno osoby ceniące sobie najlepsze warunki oraz nie oczekujące zbyt wiele, znajdą tu to, czego im potrzeba.
  Lekarze to młodzi, wyspecjalizowani profesjonaliści, którzy zadbają o Twoje zęby.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet