Miejski ogród zoologiczny w łodzi

Based on 4 reviews

Łódzkie Zoo jest pozycją niewątpliwie godna polecenia, w szczególności na wiosnę. Możemy zobaczyć wiele przeróżnych zwierząt, które mają b. dobre warunki bytowania. Wszystkie ścieżki są dobrze oznaczone, układ zagród i terenów dla zwierzaków jest przejrzysty. Zoo jest naprawdę wielkim kompleksem, ... Categories: Botanical and zoological gardens  Entertainment and Arts 
Konstantynowska 8/10
Łódź
426329276
http://www.zoo.lodz.pl/

Price range: 

Reviews

 • Magda
  20
  7 years, 2 months ago

  Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi jest jednym z 15 istniejących w Polsce. Pod względem powierzchni (16,4 ha) zajmuje 10 miejsce. Miejsce idealne na spacer ze znajomymi, ukochaną osobą czy rodziną. W Zoo organizowane są liczne imprezy tematyczne dla dzieciaków, co wzbogaca ilość atrakcji. Łódzka fauna jest pod dobrą opieką niezmiennie od 1938 roku. Jest fajnie, ale moim skromnym zdaniem mogłoby być lepiej.

 • "Adi"
  15
  7 years, 4 months ago

  Każda wizyta w łódzkim zoo, to powrót do dzieciństwa. Choć już nie zachwyca tak jak kiedyś, a zwierząt jakby ubyło, to nadal wspaniałe miejsce na rodzinny dzień.
  Od lat zoo wygląda prawie tak samo. Unowocześniono wprawdzie wybiegi, ale stały bywalec może po obiekcie chodzić z zamkniętymi oczami. W większości to dobre zmiany, ale znajdą się takie, które nie umilają nam pobytu. Nowoczesne wybiegi z przeszklonymi punktami widokowymi nie zawsze gwarantują nam, że zobaczymy zwierzaka. Niektóre zwierzęta zastąpiły inne. Chciałoby się jeszcze kiedyś zobaczyć hipopotama, albo nosorożca.
  Jeśli wybieramy się do zoo z dziećmi, będą one nam dozgonnie wdzięczne, jeśli zabierzemy je do minizoo. Karmienie kóz i królików zapewni długą rozrywkę. A zaraz potem możemy się udać z nimi na bezpieczny plac zabaw przy wybiegu dla żyraf.
  Niedawno zoo zapewniło nam nową atrakcję – motylarnię. Możemy spacerować po specjalnym pomieszczeniu i podziwiać egzotyczne gatunki motyli.
  To naprawdę wspaniałe miejsce zarówno dla dużych i małych. I prawdopodobnie jedyna okazja, żeby zobaczyć zwierzęta, których nie dane nam będzie spotkać w naturze.

 • Piotr "Wieras" Wiernicki
  90
  7 years, 4 months ago

  Łódzkie zoo najlepiej odwiedzać wiosną i latem. Mamy wtedy szansę zobaczyć jak najwięcej przeróżnych zwierzaków. Niezwykłą atrakcją, szczególnie dla dzieci, jest możliwość wejścia do zagrody z owcami. W zoo znajdują się punkty gastronomiczne, sklepiki z pamiątkami, zabawkami i przeróżnymi gadżetami. Logistycznie wszystko jest rozmieszczone poprawnie. Od niedawna możemy oglądać także wiele gatunków motyli

 • Rafał
  65
  7 years, 5 months ago

  Łódzkie Zoo jest pozycją niewątpliwie godna polecenia, w szczególności na wiosnę. Możemy zobaczyć wiele przeróżnych zwierząt, które mają b. dobre warunki bytowania. Wszystkie ścieżki są dobrze oznaczone, układ zagród i terenów dla zwierzaków jest przejrzysty. Zoo jest naprawdę wielkim kompleksem, którego przebycie zajmie nam wiele godzin. I nie będzie to czas stracony. Gorąco polecam wszystkim, nie tylko dzieciom.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet