McDonald's Gdynia

Based on 1 review

Add photos
ZIMOWA OFERTA RABATOWA
Zaoszczędź nawet i 160 zł wykorzystując wszystkie kupony z zimowej oferty rabatowej. Kupony dostępne w restauracjach Mc Donald's.
7 years, 2 months ago

McDonlad's znajdujący się na ulicy Morskiej w Gdynii jest chyba najbardziej zaniedbanym lokalem z całej Trójmieskiej sieci. Zaczynając od niezbyt zaangażowanej w swoją pracę obsługi, co objawia się brakiem jakiegokolwiek entuzjazmu wobec klientów, aż po "ślamazarną" praca. Czas oczekiwania na ... Categories: Fast food  Restaurants 
Morska
Gdynia


Reviews

  • Dariusz "Daro" Domiński
    75
    7 years, 5 months ago

    McDonlad's znajdujący się na ulicy Morskiej w Gdynii jest chyba najbardziej zaniedbanym lokalem z całej Trójmieskiej sieci. Zaczynając od niezbyt zaangażowanej w swoją pracę obsługi, co objawia się brakiem jakiegokolwiek entuzjazmu wobec klientów, aż po "ślamazarną" praca. Czas oczekiwania na posiłek ? W niejednej dużej restauracji otrzymamy obiad dużo szybciej niż we "wspaniałym", gdyńskim "Maku". Zadaniem personelu jest także dbanie o czystość w lokalu, a niestety stoliki wyglądają, jakby nie były czyszczone przez kilka dni. Małe łazienki. McDrive - teoretycznie sa 3, ale działa zazwyczaj tylko jeden. Kolejny minus. Jeśli McDonald's to na pewno nie w Gdyni na Morskiej.

    Darek "DARO" D.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet