Matras

Based on 7 reviews

Add photos
Promocje na ciekawe książki
"Wyspa dnia poprzedniego" Umberto Eco - 31,20 zł zamiast 39,00 zł "Złote żniwa. Rzecz o tym, co się działo na obrzeżach Zagłady Żydów" Jan Gross, Irena Grudzińska-Gross - 31,37 zł zamiast 36,90 zł "W imieniu pomyłki" Otto Hans-Dieter - 4,90 zł zamiast 34,90 zł
7 years, 5 months ago

Moja Ulubiona sieć księgarni - tak , tak tylko MATRAS :) Grupa Matras to ogólnopolska firma zajmująca się sprzedażą detaliczną i hurtową książek. Funkcjonują trzy centrale logistyczno - handlowe: w Bydgoszczy, Katowicach i we WROCłAWIU, które oferują ponad 75 000 ... Categories: Books, magazines, games and videos  Education  Stores 
ul. Świdnicka 28
50-068 Wrocław


Reviews

 • Anna Włodarczyk
  5
  7 years, 3 months ago

  Dobrze wyposażona księgarnia, w której obsługa zawsze chętna jest do pomocy. I to w zasadzie wystarcza, aby polubić to miejsce - jest z czego wybierać, chyba jeszcze nie zdarzyło się, żebym nie znalazła poszukiwanego przez siebie obiektu. A że czytać lubię, to do wszelkiego rodzaju księgarni zaglądam dość często. Ta konkretna zdobyła mnie właśnie charakterystyczną atmosferą i niskimi cenami :)

 • Dddddddd Uuuuuuuuuuu
  95
  7 years, 3 months ago

  Księgarnie Matras znajdują się chyba w każdym większym mieście w Polsce. Są zawsze świetnie wyposażone, a w razie gdy brakuje jakiejś pozycji, są w stanie ją ściągnąć dość szybko. Obecnie w "Matrasie" trwa promocja: rabat 25% na ponad 200 tytułów, w tym: S. Meyer, W. Cejrowskiego, U. Eco, Ch. Link, M. Kalicińskiej, M. Gutowskiej-Adamczyk, C.R. Zafona, S. Larssona, C. Lackberg. Jeżeli ktoś jest jednak zainteresowany, to radzę się pospieszyć, bo promocja trwa niestety tylko do jutra.

 • Natalia "Walters" Karpiel
  370
  7 years, 4 months ago

  Moim zdaniem MATRAS to najlepiej wyposażona księgarnia. Szeroki asortyment, większość książek jest dostępna w promocyjnej cenie. Szczególnie chwalę tu porządek i miłą obsługę zawsze chętną do pomocy. To miejsce posiada specyficzny klimat. Tutaj czuje się bardziej jak w domu niż sklepie. Księgarnia Matras nigdy mnie nie zawiodła. Kiedy zamawiałam książkę, która nie była aktualnie dostępna, już na drugi dzień otrzymałam telefon od uprzejmej pani w sprawie odbioru:) Szybko i przede wszystkim tanio.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  A P zgadzam się w 100%. Traktują klienta na najwyższym poziomie, co się obecnie bardzo ceni.
 • Michał "Baniowski" Baniowski
  15
  7 years, 5 months ago

  W tej chwili najlepiej wyposażona sieciowa księgarnia. Rządzi we Wrocławiu i nie tylko. Szczególnie pożyteczna w czasie ruchu związanego z początkiem roku szkolnego. Mnóstwo podręczników z opcją specjalnego zamówienia. Ponadto doskonale uzbrojone działy z kulturą, sportem i księgowością. Nowość goni nowość. Wiarygodne wskaźniki czytelnictwa wśród klientów.

 • Mag "magiermek" Gie
  515
  7 years, 6 months ago

  Byłam zaskoczona niskimi cenami w Matrasie przy jednoczesnej elegancji i uroku tejże księgarni. Serio bardzo ładnie to wszystko wygląda, nieźle Matras spełnia funkcję estetyczną. ;) Liczne promocje nadszarpują zdrowie psychiczne niezdecydowanego studenta, który najchętniej wykupiłby wszystko. Obsługa bardzo miła. Polecam - chociaż sama wolę tam nie łazić, bo za bardzo mnie wciąga...

 • Anna "nitroprusydek" M.
  95
  7 years, 6 months ago

  Przez moją słabość do książek jeszcze silniej odczuwam pole grawitacyjne Księgarni Matras. Ogrom i różnorodność asortymentu, uśmiechnięte Panie, które zawsze chętnie pomogą odnaleźć pożądany wolumin, a szczególnie ciągle nowe promocje nie pozwalają opuścić tego sklepu bez nowej lektury.
  Jeśli jakiejś książki brak na półce, nie ma problemu z zamówieniem jej w księgarni.
  To miejsce sprawia, że przestaję wierzyć złym proroctwom o końcu słowa drukowanego.

  Useful (1) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Mag "magiermek" Gie E, póki filologów jest od groma, słowo drukowane nie zniknie... Ale i my prędzej czy później wymrzemy śmiercią naturalną. I nawet Matras nie pomoże.
 • Anna Julia M.
  545
  7 years, 6 months ago

  Moja Ulubiona sieć księgarni - tak , tak tylko MATRAS :)
  Grupa Matras to ogólnopolska firma zajmująca się sprzedażą detaliczną i hurtową książek.
  Funkcjonują trzy centrale logistyczno - handlowe: w Bydgoszczy, Katowicach
  i we WROCłAWIU, które oferują ponad 75 000 tytułów.Miła obsługa zawsze doradzi i wyszuka to czego potrzebujemy!
  MATRAS uzależnia - nie potrafię wyjść z tej księgarni bez książki.Super promocje - książki , które normalnie kosztują ok.30zł , tutaj możesz znaleźć za jedyne 4,90zł :)))
  POLECAM!

  Useful (0) Funny (0) Cool (1) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Anna Julia M. http://www.matras.pl/sale.html?p=2 - wszystkie promocje !:)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet