Marrakech

Based on 8 reviews

Add photos
posiadacze ISAWO i pracownicy HP
15% zniżki w klubie dla posiadaczy karty ISAWO (Międzynarodowa Legitymacja Studencka) oraz dla pracowników firmy HP
7 years, 5 months ago

Niedawno otwarty klub we Wrocławiu. Ma naprawdę specyficzny klimat i fajny wystrój z poduszkami do siedzenia zamiast krzeseł. Posiada wiele sal- niepowtarzalny klimat sali namiotowej. Superanckie ceny. Klub zaprasza świetnych DJ-ów. Wstęp jest za free. Miejsce odpowiednie zarówno do potańczenia, ... Categories: Clubs  Night Life 
Kurzy Targ 3
50-103 Wrocław
tel. 795 866 462
http://www.marrakech.com.pl/

Reviews

 • Natalia "Walters" Karpiel
  370
  7 years ago

  Dobre miejsce na impreze, relaks czy wypoczynek. Przestronny lokal, dobra muzyka i wejscie za free. Oryginalny wystrój, niskie ceny. Często wpadam tu z przyjaciółkami i jeszcze nigdy impreza nas nie zawiodła. Bardzo miła i ogarnięta obsługa. Szczerze polecam. Pójdziesz raz, będziesz chodził cały czas;)

 • Anna Włodarczyk
  5
  7 years, 3 months ago

  Uwielbiam to miejsce. Pozwala się przenieść w świat orientu, a przy tym zapewnia świetną muzykę graną przez znanych i często zapraszanych wykonawców. Ceny niewielkie, w sam raz na studencka kieszeń. Brakuje chyba tylko dżina spełniającego życzenia i latających dywanów :)

 • M K.
  5
  7 years, 4 months ago

  Od wejscia robi spore wrażenie: bluszcz rozpościerający się nad głowami , wystrój niczym z Indii

  To sprawia, ze człowiek moze poczuć sie jak w krainie Alladyna.

  klub posiada wspanialy klimat. Ceny sa tutaj przystepne a drinki bardzo dobre

 • Mateusz "Kwietniu" Kwiecień
  295
  7 years, 4 months ago

  Niedawno trafiłem zupełnie przypadkiem do "Marrakechu" i na samym wstępie napiszę, że lokal wywarł na mnie ogromne wrażenie. Przede wszystkim głowną zaletą lokalu jest wystrój, a trzeba przyznać, że jest specyficzny i zdecydowanie odbiega wyglądem od pozostałych klubówe we Wrocławiu. Jak można przeczytać na stronie internetowej, miejsce to nawiązuje do "arabskiej nocy". Faktycznie tak jest, w całym lokalu mieszczą się pufy, niskie stoliki odgrodzone zasłonami. Na ścianach widnieją malowidła arabskie, dzieki którym możemy przec chwilę poczuć się jak w kraju Bliskiego Wschodu. Muzyka serwowana przed Dj-ów jest różna, począwszy od muzyki arabskiej, kończywszy na reggae i dancehalu. Klub zdecydowanie też postawił na organizowanie koncertów. Zagrali tu między innymi Abradam, Natural Dread Killaz, One Man Army. Jeśli chodzi o alkohol, polecam szczególnie drinki i piwo. Uogólniajac polecam to miejsce, ze względu na klimat i urok, gdzie na pewno będę wracał tu nie raz.

 • Kasia "Kakita" Ziętek
  425
  7 years, 6 months ago

  19.02.11 w Marrakechu odbyła się impreza CONCRETE JUNGLE RELIEF. Gwiazdą wieczoru było RUN THINGZ CREW. Miłośnicy takich gatunków jak jungle, dubwise, d`n`b mieli okazję do popisów na parkiecie Marrakechu.

  Run Tingz Cru to założony na początku 2010 r. energetyczny duet producentów, a zarazem promotorów elektronicznych dźwięków pochodzący z Bristolu. Ich produkcje obiegły już cały świat a w Wielkiej Brytanii plasują się w czołówkach list takich stacji jak BBC czy KOOL FM. W trasie towarzyszył im pochodzący z Jamajki niesamowity MC Blackout J.A. który do tej pory współpracował z takimi gwiazdami jak: Sean Paul, Sisqo & Dru Hill, Buju Banton, Barington Levy i wielu, wielu innych.
  Biografia gwiazd zapowiadała niesamowite wydarzenie i rzeczywiście było dobrze!!
  Klub pełny, artyści - w szczególności MC Blackout dał niezapomniany popis jamajskiej nawijki, impreza udana w 100%.
  Polski skład dj-ski:
  Crab (Złamanie Otwarte)
  Clicker (Free Mind Section)
  Simon Sayz (Killa Beatz Crew)
  Suicide One & MC Antone (Killa Betaz Crew)
  również na najwyższym poziomie!
  Oby tak dalej ;)

 • Kasia "Kakita" Ziętek
  425
  7 years, 7 months ago

  Marrakech to stosunkowo nowe miejsce na klubowej mapie Wrocławia jednak już bardzo dobrze rozpoznawalne przez klubowiczów. Zaskakuje interesującym wnętrzem oraz obszerną przestrzenią.
  Dobra lokalizacja - tuż przy wrocławskim rynku.
  Od wtorku do niedzieli możecie usłyszeć różne gatunki muzyczne prezentowane przez kilku stałych rezydentów: funk, latino, breakbeat, broken beat, hip-hop, roots, reggae, dancehall
  Oprócz cyklicznego grania możemy tu trafić również na ciekawy koncert. Do tej pory w Marrakechu wystąpiły takie gwiazdy jak:
  DREADSQUAD & KaCeZet, Radical Guru, PRINCE JAMO, JOSEPH LALIBELLA, ANDY SCHOLES, Marlene Johnson, Fatum Crew, Natural Dread Killaz, Marika & Ruff Radics, Abradab, Run Thingz Crew, One Man Army.
  Jak widać jest tego sporo, klub rozwija działalność koncertową i zdobywa we Wrocławiu coraz większa popularność. Jeśli rozpoznajesz gwiazdy wymienione powyżej i uwielbiasz egzotyczne klimaty na pewno będzie to miejsce odpowiednie dla Ciebie.
  W klubie obowiązuje zakaz palenia, a w kilku barach napotkamy przystępne ceny i promocje.

 • NATALIA
  560
  7 years, 7 months ago

  Marrakech to klub w dość specyficznej lokalizacji, gdyż oddalony jest od centrum imprezowego Wrocławia, ale mimo to zachęca do przyjścia. Klimat tegoż miejsca nawiązuje do 'arabskich nocy'. Siedzi się na pufach, przy niskich stolikach w pomieszczeniach odgrodzonych zasłonami. Dominujące barwy to czerwień, złoto, granat.
  Do klubu są zapraszani znani DJ-e, serwujący dobra muzykę, dzięki czemu warto tam pójść na dobrą zabawę, ale także na piwo (pod warunkiem, że komuś odpowiada w stu procentach ten styl).

 • Monika "Moni" Wesołowska
  475
  7 years, 8 months ago

  Niedawno otwarty klub we Wrocławiu. Ma naprawdę specyficzny klimat i fajny wystrój z poduszkami do siedzenia zamiast krzeseł. Posiada wiele sal- niepowtarzalny klimat sali namiotowej. Superanckie ceny. Klub zaprasza świetnych DJ-ów. Wstęp jest za free. Miejsce odpowiednie zarówno do potańczenia, jak i do posiedzenia przy piwie. Jak najbardziej godny polecenia;)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet