Malinova

Based on 4 reviews

Zdecydowanie polecam to miejsce. Niesamowity spokój i cisza panują tam przez cały dzień. Możemy odprężyć się po ciężkim dniu, lub po prostu zacząć dzień spokojnie jedząc przepyszne lody (mnóstwo smaków do wyboru). Kawiarenka znajduje się przy metrze Pole Mokotowskie, więc ... Categories: Cafés  Food  Ice cream  Ice cream  Restaurants 
Al. Niepodległości 130
Warszawa
0228498732

Reviews

 • Żaneta "Żaneta" Ziółkowska
  15
  6 years, 8 months ago

  Miejsce to może pochwalić się przede wszystkim pysznymi lodami. Spory wybór smaków sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym atutem jest też uroczy wystrój lodziarni. Niestety w gorące dni kolejka po lody jest ogromna.

 • Martyna
  20
  7 years, 4 months ago

  Samodzielnie wyrabiane lody, według tradycyjnej receptury to największy atut tego miejsca. Wiele osób uważa nawet Malinovą za najlepszą lodziarnię w mieście. Ciężko mi powiedzieć, czy jest tą jedną jedyną, ale w pewności utrzymuje się w ścisłej czołówce. Wielkim plusem jest również przytulny i pozytywny wystrój.

 • Ira "Ira" Gaid
  310
  8 years, 3 months ago

  Najlepsze lody w Warszawie,do wyboru do koloru przeróżne smaki od zwykłych śmietankowych poprzez orzechowe i czekoladowe, aż po różniaste owocowe (są nawet lody mandarynkowe!), ach i jeszcze sezamowe, miodowe i tiramisu! owocowe smakują prawdziwymi owocami, ani zapachu chemii, gdyż lody są robione tuż nad lodziarnią, nie jest to żadna sieciówka. Wystrój całkiem przyjemny, więc jeżeli nie bierzemy lody na wynos można zamówić deser lodowy (różne kombinacje lodów z polewami, posypkami, bakaliami i owocami) i kawę (która jest taka sobie, ale to wybaczalne, gdyż Malinova specjalizuję się w lodach, a to robi najlepiej.) co do ciszy, to chyba tylko w zimie, bo jak tylko się robi cieplej kolejki są i to całkiem spore. Ale dla takiej przyjemności warto postać:)

 • Anna "Ana" Rogowska
  45
  8 years, 5 months ago

  Zdecydowanie polecam to miejsce. Niesamowity spokój i cisza panują tam przez cały dzień. Możemy odprężyć się po ciężkim dniu, lub po prostu zacząć dzień spokojnie jedząc przepyszne lody (mnóstwo smaków do wyboru). Kawiarenka znajduje się przy metrze Pole Mokotowskie, więc nie ma problemu z dojazdem.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet