Makieta dawnego poznania

Based on 4 reviews

Dla mnie kosmos!!! Pokaz jest perfekcyjnie wyreżserowanym przedstawieniem ukazującym życie mieszkańców starego Poznania. Dzień, noc, burza, pożary, gra świateł, wszystkie efekty specjalne sprawiają, że miasto ożywa. Patrząc na makietę ma się wrażenie, że trafiło się na jedną z podróży Guliwera ... Categories: Art Galleries  Art Galleries  Entertainment and Arts  Museums  Stores  Tourist Facilities  Travel 
Ludgardy
Poznań
0618551435
www.makieta.poznan.pl/

Reviews

 • Agnieszka
  5
  7 years, 3 months ago

  Zastanawiałam się ostatnio, co powoduje, że grupa zdecydowanie dorosłych ludzi wgapia się usilnie w kilkadziesiąt metrów kwadratowych pokrytych malutkimi domkami, drzewkami, rzeczką... obserwuje migające światła, podskakuje, gdy z głośnika za plecami rozlega się grzmot, wydaje zbiorowe "aach" w co ciekawszych momentach. Niesamowita dokładność każdego szczegółu makiety sprawia, że nawet poważni ludzie cieszą się jak dzieci z każdej nowej epoki, bo wtedy światła ukazują rozrastające się miasto - czyli jeszcze więcej domków, drzewek, kościółków. Jak podróż do dzieciństwa - genialny pomysł, cudowne wykonanie.

 • Michał "Koby" Kobierny
  55
  7 years, 8 months ago

  Genialnie! Wykonanie tak szczegółowego planu musiało kosztować wiele pracy i czasu, ale efekt powala! Nie można opierać się tylko na wirtualnym świecie wyobrażając sobie jak to mogło wyglądać na prawdę. Makieta oddaje w 100% klimat miasta oraz jego wygląd. Polecam każdemu wybrać się by ją obejrzeć.

 • Róża "indianarose" Klonowska
  0
  7 years, 10 months ago

  Makieta Poznania jest przedstawiona w sposób niebanalny. Wykorzystano efekty wizualne w postaci dymów czy też gamy różnorodnych świateł. Lektor przedstawia historię Poznania, od początku jego istnienia. Podczas seansu może uczestniczyć mała liczba osób, ze względu na pomieszczenie.

 • Przemysław "derlata" Derlatka
  50
  7 years, 11 months ago

  Dla mnie kosmos!!! Pokaz jest perfekcyjnie wyreżserowanym przedstawieniem ukazującym życie mieszkańców starego Poznania. Dzień, noc, burza, pożary, gra świateł, wszystkie efekty specjalne sprawiają, że miasto ożywa. Patrząc na makietę ma się wrażenie, że trafiło się na jedną z podróży Guliwera do krainy liliputów.

  Makieta powstała na podstawie obrazu Brauna Hogenberga z 1618 roku o jej perfekcji niech świadczy fakt, że budowana była przez 6 lat. Wybierająć się na seans radzę sprawdzić godziny ich rozpoczęcia na stronie
  http://www.makieta.poznan.pl/polski/pokazy_dp_pl.html.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet