Luna

Based on 8 reviews

Kino, które nie stawia na komercję. Skupia się na bardziej ambitnych projekcjach. Jest organizatorem festiwali, przeglądów filmowych, koncertów, wystaw oraz spotkań z artystami. Kino posiada dwie sale projektowe. W każdy poniedziałek bilety kosztują tylko 7 pln. Categories: Cinemas  Entertainment and Arts 
ul. Marszałkowska 28
Warszawa
226217828
www.kinoluna.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 6 months ago

  Nie rf3bcie ludziom z mf3zgu wody. To ci dpeioro afera, że człowiekowi nie chce się pracować. Po drugie, po co obok pani burmistrz stoi facio z mikrofonem i międli go w dłoniach, skoro żadnego pytania nie zadał. Autopromocja, czy co/. Po trzecie, temat sprzed kilku dni nie jest newsem dla tv, chyba, że garwolińskiej. pozdrawiam.

 • Pawel Adam
  5
  6 years, 7 months ago

  Kino niekomercyjne, z klimatem i dobrze wyselekcjonowanym repertuarem. Wszystkim mlodym Warszawiakom zaczynajacym przygode z Kinem polecam wizyte w tym miejscu, wszystkim przyjezdnym studentom tez. Klimat lat dziewiecdziesiatych i liczne przeglady filmowe, konferencje odczyty no nic tylko wpadac jak najczesciej !

  Moj favourite !

 • "Marla Singer"
  10
  7 years, 4 months ago

  Standard kina - np. wspomniane krzesła w poziomie - faktycznie są minusem :( ale za to plusem są tani poniedziałki: http://www.kinoluna.pl/nasze-projekty.php?sid=2e511ee40660d98d0bc689bd12074379. Osobiście bardzo je sobie chwalę :) czekam też na "W dolinie Elah" 21 mja - może ktoś się wybiera? :)
  godne polecenia jeśli chodzi o kino niekomercyjne!

 • Filip Łysyszyn
  85
  7 years, 6 months ago

  Chyba moje ulubione kino.
  Chciałem postawić 4gwiazdki, ale jakoś nie mogę wymyślić nic, co by mi nie odpowiadało, więc stawiam 5.
  Świetne miejsce do którego właściwie zewsząd wygodnie dojechać.
  Wygodne siedzenia, kameralny klimat, ŚWIETNY repertuar i tanie poniedziałki!
  To lubię, to nie jest komercyjny moloch:)

 • Aleksandra Makuch
  50
  7 years, 9 months ago

  Poza tym, że faktycznie troszkę niewygodnie, to fajnie jest zobaczyć jakiś niszowy film z przesłaniem za 7zł:) Polecam wszystkim, którzy nie przepadają za drogą rozrywką dla mas za (za 27zł), gdzie krew, flaki, ból przemijania zawsze uwieńczone są happy endem.

 • Milena "Mili" Walczak
  145
  7 years, 11 months ago

  Jest OK.
  Byłam raz, nie wiem czy zagoszczę tam ponownie.
  Owszem - kino, które nie stawia na komercję, bilety tanie jak na warszawskie realia, ale chyba wolę dołożyć i obejrzeć film na wysokim poziomie... i to dosłownie, gdyż jak mój poprzednik zauważył - wszystkie krzesła są na jednej kondygnacji i jeśli nie siedzi się w pierwszym rzędzie to trzeba uważać, aby przypadkiem przed nami nie usiadł jakiś wysoki pan...

 • Tomek "Tomo" Piętowski
  270
  7 years, 11 months ago

  Chyba jestem jakiś anty-anty-komercyjny. Taka podnieta Luną i zupełnie nie wiem dlaczego... Ok, klimat spoko, kino z tradycją w w ogóle... Ale siedzenia praktycznie na jednym poziomie... Właśnie w poziomie wszystkie... I jak jakiś festiwal jest, gdzie napisy lecą z prześcieradła na dole, do jajco widać i trzeba uderzać do pierwszych rzędów. A i dźwięk nienajlepszy.

 • "Akishja"
  175
  8 years ago

  Kino, które nie stawia na komercję. Skupia się na bardziej ambitnych projekcjach. Jest organizatorem festiwali, przeglądów filmowych, koncertów, wystaw oraz spotkań z artystami. Kino posiada dwie sale projektowe. W każdy poniedziałek bilety kosztują tylko 7 pln.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet