Lizard King

Based on 2 reviews

Add photos
STUDIUJ W LIZARD KING
W każdy poniedziałek rockoteki prowadzone przez Dj-a Świdra do posłuchania i potańczenia.Dodatkowo każdy student mający przy sobie legitymację studencką może liczyć na 50% rabatu piwa 0,5 Zywiec i wódki 40ml Bols. Promocja trwa w KAZDY PONIEDZIAŁEK W GODZINACH 21:00 - 24:00.
7 years, 5 months ago

Lizard King w zamyśle miał być rock’n’rollowym klubem, który połączy wszystkich miłośników sztuki, w szczególności muzyki takiej jak rock, blues i jazz, a także gdzie będzie można nie tylko usiąść przy kawie, piwie czy drinku, przekąsić coś smacznego, posłuchać muzyki, ... Categories: Clubs  Commercial music  Night Life 
ul. Piotrkowska 62
90-105 Łódź

http://www.lizardking.pl/city.php/pl/2

Reviews

 • Piotr "Wieras" Wiernicki
  90
  7 years, 5 months ago

  Klub z długą tradycją, jeden z najdłużej działających klubów muzycznych w Łodzi. Klub znajdujący się na "Pietrynie" przyciąga już szyldem w kształcie ogromnej gitary. W "Lizardzie" odbywa się wiele koncertów głównie z pogranicza muzyki rockowej i bluesowej. Klub oferuje nam szeroki wybór alkoholi oraz możliwość wrzucenia czegoś "na ząb". Bardzo ładny wystrój i profesjonalni, aczkolwiek bardzo "wyluzowani" pracownicy tworzą klimat tego miejsca.

 • Justyna "Jusmine" Michalak
  15
  7 years, 5 months ago

  Lizard King w zamyśle miał być rock’n’rollowym klubem, który połączy wszystkich miłośników sztuki, w szczególności muzyki takiej jak rock, blues i jazz, a także gdzie będzie można nie tylko usiąść przy kawie, piwie czy drinku, przekąsić coś smacznego, posłuchać muzyki, ale przede wszystkim brać udział w koncertach na żywo z dobrym nagłośnieniem.To właśnie muzyka z pogranicza szeroko rozumianego bluesa, rocka i jazzu, a także ich wariacji jest swego rodzaju wizytówką klubów Lizard King. Jeśli zatem lubi ktoś taką muzyke, posłuchać na żywo zespołów mało znanych albo początkujących na arenie muzycznych, za to mających naprawdę duży potencjał, polecam ten klub. Muzyka nie przeszkadza w prowadzeniu rozmów, a wybór dań jak i alkoholi jest zadowalający i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, nawet koneser.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet