Lizard King

Based on 8 reviews

Lizard King –restauracja,pub ale także, a może nawet przede wszystkim koncerty. „Jaszczurzy Król” to taki pub, w którym poza alkoholowym upojoniem możemy zaczerpnąć trochę kultury. Fajnie tu przyjść czasem na jakiś rock&roll’owy występ posłuchać czegoś innego niż R&B,Techno czy DnB. ... Categories: Clubs  Night Life  Restaurants 
Św. Tomasza 11
31-018 Kraków
725 252 401
http://www.lizardking.pl/city.php/pl/3/

Price range: 

Reviews

 • Monika Partyka
  150
  6 years, 8 months ago

  Lizard King is a place mostly known for itc concerts - if you are a young musician, young band hoping for a gig - this is THE place to go to. Most of the room is taken by the scene, little tables are situated on two floors, which gives plenty of room for the audience. Another merit of the club is the food and drink - don't forget to try a tabasco drink with cucumber - never drank anything like it before - a firey experience ;)

 • Magdalena Ka
  195
  6 years, 8 months ago

  Lizard King słynie przede wszystkim ze świetnych koncertów. Idealne miejsce na spotkania ze znajomymi przy dźwiękach dobrej muzyki granej na żywo. Ponadto niesamowita atmosfera, miła obsługa, smaczne jedzenie, duży wybór drinków. Dobra zabawa gwarantowana. Polecam!

 • Jakub Kucharczyk
  45
  7 years, 3 months ago

  Przestronny klub muzyczny ze sceną koncertową i amfiteatralnie ustawionymi stolikami. Szeroki wybór drinków i przekąsek, ale także spora karta z obiadami i deserami. My z racji późnej pory nie testowaliśmy kuchni poza naleśnikami z kremem czekoladowo-orzechowym, ale trzeba przyznać, że były świetne i przepyszne! Obsługa bardzo sprawna, grzeczna. Polecam!

 • Aleksandra L.
  35
  7 years, 3 months ago

  Masz się za znawcę i stałego bywalca krakowskich klubów? Z pewnością dobrze znasz Lizard King! Ten stosunkowo młody klub od samego początku zyskał sobie sympatię klientów. Nowoczesny wystrój, awangardowa aranżacja wnętrz i niesamowita atmosfera okraszona unoszącym się w powietrzu zapachem kurzu – tak w kilku słowach można opisać lokal. Prawdziwą chlubą klubu są sławne w całym mieście koncerty znanych wykonawców, które przyciągają rzesze fanów nie tylko z Krakowa. Jakby tego było mało, Lizard King to również restauracja, w której oprócz dań typu fast food możemy zjeść prawdziwy obiad, delektując się przy tym lampką czerwonego wina.

  Useful (0) Funny (0) Cool (0) Interesting (0)
  Flag as unappropriate
  Em Gie Najbardziej przypadła mi do gustu ta restauracja :)
 • "Cinnamon"
  110
  7 years, 4 months ago

  Stosunkowo niedawno utworzony klub szybko zyskał szeroki grono zwolenników, a to właśnie za sprawą organizowanych koncertów i niebanalnego, rockowego klimatu...
  Na pewno wyróżnia się wśród innych klubów na krakowskim Rynku Główny, więc choćby dlatego warto pójść! A koncerty? - deski "Jaszczura" gościły już takie znakomitości, że nie trzeba zachwalać zbytnio - kto lubi taki klimat lub chce posłuchać czegoś innego, niż chociażby wspomniane wcześniej już R&B zdecydowanie polecam!!

 • UlaS
  130
  7 years, 4 months ago

  Nie napiszę nic oryginalnego stwierdzając, że Lizard King zasłużenie słynie ze świetnych koncertów. Tak właśnie jest i nikt chyba tego nie podważa. To jeden z niewielu klubów w ścisłym centrum Krakowa (jeśli nie jedyny), który posiada na tyle dużą scenę, by móc organizować większe koncerty. Już sam rock’n’rollowy klimat tego miejsca sprawia jednak, że chodzi się tam nie tylko na występy m.in. grup rockowych, ale zwyczajnie posiedzieć i pogadać ze znajomymi. Krakowski Lizard King, otwarty stosunkowo niedawno, bo 2007 roku, szybko zjednał sobie licznych miłośników.

 • Jonasz Wiercioch
  50
  7 years, 4 months ago

  Lizard King jest miejscem, które po odwiedzeniu na pewno w pamięci nie zleje nam się z innymi odwiedzanymi klubami. Dlaczego? Przede wszystkim dusza klubu i atmosfera, która tam panuje naprawdę potrafi utkwić w głowie. Jak dobrze wiemy, Lizard King to przede wszystkim koncerty rockowe, ale bardzo często można usłyszeć jazzowe brzmienie. Klub posiada dość sporą scenę, którą możemy obserwować zarówno z parkietu tańcząc, jak i z pobocznych tarasów - jeśli w spokoju wolimy sączyć piwko, warto dodać, że sam wystrój klubu jest bardzo charakterystyczny. Co ciekawe jeśli zgłodniejemy w menu znajdziemy syte posiłki obiadowe. Oczywiście klub jest uzależniony od koncertów jakie tam się odbywają, jednakże ilekroć tam byłem euforia przeszywała moje ciało.

 • Patryk "empe" eM
  90
  7 years, 6 months ago

  Lizard King –restauracja,pub ale także, a może nawet przede wszystkim koncerty. „Jaszczurzy Król” to taki pub, w którym poza alkoholowym upojoniem możemy zaczerpnąć trochę kultury. Fajnie tu przyjść czasem na jakiś rock&roll’owy występ posłuchać czegoś innego niż R&B,Techno czy DnB. Jak z pewnego wiersza Jima Morrisona „I am the Lizard King I can do anything.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet