Lipcowy Ogród

Based on 2 reviews

Zacznę od wnętrza, ponieważ jest urzekające. Ponadto pyszna kuchnia i uśmiechnięci, życzliwi kelnerzy. Miejsce godne polecenia. Categories: Restaurants 
27 Lipca 24/1
15-182 Białystok
85 67 56 600
www.lipcowyogrod.pl

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 6 months ago

  Oczywiście sytuacje zwyzadcnajne to jest inna bajka, chodzi o normalną rutynową praktykę. Wiadomo, że w takiej Warce nie ma nieudanych warek. Tak samo jeżeli warzą jakieś eksperymentalne piwo (coś zmieniają pod jakieś badania marketingowe) to pf3źniej to i tak miesza się z jakąś dużą ilością normalnego piwa i to ginie w masie. Tak było np. z prf3bnymi warkami ale w Cieszynie, ktf3re dały początek Mastnemu.Generalnie tak, jak i na pf3łce, tak i na produkcji jest hierarchia. Najważniejszy jest Heniek. Wszystko ma być tak jak w małej zielonej książeczce . Etykieta na Heńku ma być naklejona co do milimetra. Na Tatrze jak nie jest to kilka stopni przekrzywienia, to obleci, na Heńku nie. Dlatego zmieszanie nieudanego Heńka z Tatrą jest jak najbardziej możliwe.Wiesz jakąś tam rf3żnicę muszą utrzymywać, minimalną, bo minimalną, ale chociaż w teorii piwa nie mogą się rf3żnić tylko etykietą.

 • Karolina "karola"
  70
  7 years, 10 months ago

  Zacznę od wnętrza, ponieważ jest urzekające. Ponadto pyszna kuchnia i uśmiechnięci, życzliwi kelnerzy. Miejsce godne polecenia.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet