La Fiaccola

Based on 2 reviews

Add photos
DRUGA PIZZA 50% TANIEJ
Od poniedziałku do środy druga pizza 50% taniej. Druga pizza nie może być droższa od pierwszej. Promocja ważna tylko w dostawie i na wynos.
7 years, 4 months ago

Świetna restauracja specjalizująca się w kuchni włoskiej. Miejsce jest bardzo przyjemne. Można w nim zamówić wszelkiego rodzaju pizze, ale również inne dania. Polecam szczególnie czerwone wino. W restauracji panuje ciepły, romantyczny klimat. Dla mężczyzn jest bonus, duży ekran umożliwia oglądanie ... Categories: Pizza  Restaurants 
Górczewska 200a lok. 6
Warszawa
22 252 08 43
www.lafiaccola.pl

Alcohol: None
Outdoor tables: yes
Wheelchair accessible: yes
Waiter service: yes
Take-out: yes
Delivery: yes
Reservations: yes
Menu for kids: yes
Parking: None
Accepts Credit Cards: yes
Price range: 
Elegant attire: yes
Vegetarian menu: yes

Reviews

 • Marek "Łuki" K.
  35
  7 years, 4 months ago

  "La Fiaccola" to kolejna restauracja w Warszawie serwująca kuchnię włoską. Lokal urządzony w nowoczesnym stylu. W środku przytulnie, schludnie i czysto. W menu spotkamy typowe danie włoskie, począwszy od pizzy i skończywszy na rożnego rodzaju makaronach. Wszystko zawsze podane gorące i świeże. Obsługa bardzo miła, a zamówione danie bardzo szybko i sprawnie podane. W lokalu znajduję się także duży telewizor, na którym można obejrzeć różnego rodzaju wydarzenia sportowe.

  Polecam naprawdę się tam wybrać, aby później powrócić jeszcze nie raz.

 • Tomasz "Uranos" Kaczanowski
  5
  7 years, 5 months ago

  Świetna restauracja specjalizująca się w kuchni włoskiej. Miejsce jest bardzo przyjemne. Można w nim zamówić wszelkiego rodzaju pizze, ale również inne dania. Polecam szczególnie czerwone wino. W restauracji panuje ciepły, romantyczny klimat. Dla mężczyzn jest bonus, duży ekran umożliwia oglądanie wydarzeń sportowych takie jak mecze piłki nożnej czy tenisa ziemnego. Kelnerkami się bardzo miłe, uśmiechnięte, atrakcyjne panie.

  godziny otwarcia:
  codziennie: 12:00-23:00

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet